• عضور هیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز:

بهبود خدمت رسانی به مردم مهمترین هدف مدیریت شهری درشورای پنجم شهر شیراز است

بهبود خدمت رسانی به مردم مهمترین هدف مدیریت شهری درشورای پنجم شهر شیراز است
قاسم مقیمی

راستین آنلاین:عضوهیات رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پروژه های شهری ازجیب مردم ،برای مردم و خدمتی بی منت به شهروندان است.

قاسم مقیمی که ظهر روزجمعه 19بهمن ماه دربازدید سرزده از پروژه عظیم تقاطع مطهری – امیرکبیر – رحمت با مهندسین،کارشناسان و عوامل اجرایی این پروژه ضحبت می کرد،ضمن تاکید بر لزوم خدمت رسانی بهتر وبیش از گذشته به شهروندان گفت: بهبود خدمت رسانی به مردم مهمترین هدف مدیریت شهری درشورای پنجم شهر شیراز است.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی های باید به گونه ای باشد که در انجام پروژه های عمران شهری،کمترین زحمت برای شهروندان ایجاد شود افزود: نخستین و مهم ترین نخستین وظیفه مدیریت شهری خدمت به مردم و تقویت اعتماداجتماعی است.

رئیس کمیسیون سلامت  محیط زیست وخدمات شهری شورای شهر شیرازیکی از ویژگی های این پروژه عظیم را که مجموعا به طول  5 هزار و 530 متر احداث شده است و مسیر دسترسی به کمربندی، بولوار رحمت، امیرکبیر، مطهری جنوبی و خیابان میثم را برای شهروندان فراهم می کند،را اجرا توسط کارشناسان و مهندسان بومی شهر شیراز دانست و افزود:گرچه در اجرای پروژهای عمرانی بومی یا غیر بومی بودن ملاک نیست،اما تجربه به سرانجام رسیدن این پروژه نشان داد که ما می توانیم برای کارهای بزرگ تر نیز بدون دغدغه به مهندسان ،کارشناسان و عوامل اجرایی شهر اعتماد کنیم.

 مقیمی تلاش های تیم اجرایی این پروژه را برای به بهره برداری رسیدن آن در زمان مقرر ستود و گفت: اینگونه تلاش‌ها جای مباهات داشته و امید است که در ایام باقی مانده سال نیز گام های موثرتری در راه صرفه و صلاح مردم انجام شود .

گفتنی است تقاطع مطهری – امیرکبیر – رحمت (شهدای گلشن) که یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی درون شهری کشور محسوب می شود شامل 9 رمپ، 72 ستون، با 61 هزار متر مربع آسفالت، 7 هزار و 500 تن آرماتوربندی، 68 هزار متر مکعب بتن ریزی، 55 هزار متر مکعب قالب بندی و 10 هزار متر طول تک لبه گذاری است که عملیات اجرایی آن پس از یک توقف طولانی از سال 1396 مجددا از سرگفته شد و قراراست ،همزمان با سفر اسحاق جهانگیری ،معاون اول رئیس جمهور 23 بهمن ماه افتتاح و به بهره برداری برسد.

311 کلیک ها  شنبه, 20 بهمن 1397 11:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا