مردم،نظام ،اعتدال و جامعه ای شاداب کلید واژه های اولین نطق استاندارجدید فارس

مردم،نظام ،اعتدال و جامعه ای شاداب کلید واژه های اولین نطق استاندارجدید فارس
عنایت الله رحیمی

راستین آنلاین:استاندارجدیدفارس درحالی شامگاه دوشنبه 17 دی ماه کار خود رابه عنوان چهارمین استاندار فارس در دولت روحانی رسما آغازکرد که چهار واژه مردم ،نظام ،اعتدال و جامعه ای شاداب کلید واژه های اولین نطقش بود.

عنایت الله رحیمی  که معاون وزیر کشوردرمراسم معارفه اش اورا فردی اهل تعامل ، دارای روحیه مشورت پذیری  معرفی کرد ،اولین جمله را که  دراولین سخنرانی رسمی اش به عنوان استاندار به زبان آورد این بود« تلاش بنده این است که تمام کارها را با همراهی مردم و برای مردم انجام دهیم.»

وی مشی سیاسی خود را میانه روی ، پیروی از روش اعتدال و پرهیز از سیاست زدگی  معرفی کرد و افزود:

توسعه اقتصادی و تکمیل پروژه های نیمه تمام، تقویت احزاب سیاسی واقعی و ایجاد بستر مناسب برای فعالیت در عرصه های گوناگون و ... ازجمله  اهدافش در مسؤولیت استانداری فارس خواهد بود.

استاندار فارس با تاکید بر لزوم ایجاد جامعه ای شاداب دراستان گفت:« جامعه افسرده روی خوشبختی را نخواهد دید و به همین منظور تلاش برای ایجاد فضایی شاداب در استان را دنبال خواهم کرد.»

رحیمی با بیان اینکه برنامه های خود را در نشستی جداگانه به صورت مفصل ارائه خواهد کرد، افزود: در انجام امور، شنیدن دیدگاه افراد صاحب اندیشه و حرکت در جهت اعتدال را دنبال خواهم کرد.

وی دربخش دیگری از صحبت هایش ضمن تقدیر از ازحمات سید محمد علی افشانی  و اسماعیل تبادار دو تن از استاندار پیشین فارس از عموم مردم ،خصوصا علما خواست تا او را دعا کنند که دردوران مسئولیتش  سربازی فداکار برای نظام و مردم باشد.

593 کلیک ها  دوشنبه, 17 دی 1397 17:43
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا