ورود بدون سروصدای استاندار به فارس/رحیمی بدون تشریفات وارد فارس شد

ورود بدون سروصدای استاندار به فارس/رحیمی بدون تشریفات وارد فارس شد
عنایت اله رحيمي

راستین آنلاین: عصردیروزپنجنشبه استاندار فارس بدون انجام هرگونه تشریفات خاص وارد شیراز شد.

عنایت اله رحیمی که در آخرین جلسه هیات دولت توانست با کسب رای اعتماد از سوی این هیات چهارمین استاندار دولت تدبیر و امید در استان فارس لقب بگیرد،درحالی بدون انجام تشریفات خاص و تنها با حضور چند تن از مدیران استانداری از جمله یداله رحمانی سرپرست سابق استانداری و تعدادی از دوستانش ، وارد استان شد که پیش از این نیز اعلام کرده بود هیچ کدام از مدیران و دستگاه های دولتی نباید از بودجه دولت و بیت المال هزینه ای را به مناسبت انتصاب وی به عنوان استاندار ،برای درج آگهی ،خرید گل و... اختصاص دهند.

پیش از این نیزمدیرکل دفتر استاندار این دستور رحیمی را به صورت مکتوب به مدیران مسئول روزنامه های محلی اعلام کرده بود. در نامه ای که روز پنجشنبه 13 دی ماه با امضا عبدالرضا قاسمپور خطاب به مدیران مسئول روزنامه های خبرجنوب، نیم نگاه ، سبحان ، تماشا ، شیرازنوین، افسانه،عصرمردم و طلوع منتشر شد نیزآمده بود: «باتوجه به نظرو تاکیدجناب آقای دکتررحیمی،استاندارمحترم فارس خواهشمند است ازدرج پیام تبریک اشخاص حقیقی وحقوقی برای ایشان دررسانه خودداری فرمایید. اطلاع رسانی نماییددرصورت تمایل،هرگونه هزینه ای که برای درج آگهی درنشریات وخرید گل و شیرینی درنظرگرفته اند برای کمک به ایتام دراختیارکمیته امام امام خمینی (ره)قرارگیرد.»

به نظر می رسد اتخاذ چنین رویه ای از سوی استاندارجدید فارس بازشدن فضایی برای حذف تشریفات وهزینه های مربوط به آن دردوره استانداری عنایت اله رحیمی در فارس باشد.

2192 کلیک ها  پنج شنبه, 13 دی 1397 20:48
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

1 نظر

  • کربلای ۴ جمعه, 14 دی 1397 15:11 ارسال شده توسط کربلای ۴

    این قاسمپور خودش به تنهایی آخر هزینه ست ،

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا