آبشارمارگون بازگشایی شد/حرف های متناقض فرماندارومعاونش

آبشارمارگون بازگشایی شد/حرف های متناقض فرماندارومعاونش
آبشارمارگون

راستین آنلاین:درحالیکه خیر بسته شدن آبشارمارگون به یکی از اخبار داغ روزگذشته رسانه های داخلی و خارجی تبدیل شده بود،امروزخبربازگشایی دوباره این آبشارتوسط معاون فرماندارسپیدان رسانه ای شد.

قاسم پاک نژادپیش از ظهر امروز به خبرگزاری ایرنا گفته است: «تعطیلی یک روزه محوطه آبشار مارگون در پی هنجار شکنی برخی گردشگران در این محل بود که این محوطه گردشگری اینک (دوشنبه) به طور کامل بازگشایی شد.»

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان سپیدان افزوده است: تعدادی مطلب و کلیپ طی روزهای گذشته در فضای مجازی منتشر شد که بیانگر این بود برخی گردشگران در این محوطه اقدام به هنجارشکنی و انجام رفتار مخالف شئون اسلامی کرده اند. متعاقب این قضیه، ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سپیدان خواستار نظم دهی و نظارت بیشتر بر محوطه آبشار مارگون شد.

فرماندار سپیدان گفته است : بر این اساس یکشنبه (۲۳ تیر) بنری با مضمون اعمال محدودیت تردد در این محل نصب و عملا محدودیت هایی هم در مورد رفت و آمد به این محل اعمال شد که این روند به سمت تعطیلی کامل محوطه آبشار مارگون پیش می رفت. با مذاکراتی که در این زمینه شد، دوشنبه ۲۵ تیرماه این محدودیت تردد به محوطه آبشار مارگون برداشته شد و اکنون وضعیت به حالت عادی بازگشته است.

چه کسی راست می گوید؟

درحالیکه پاک نژاد هنجارشکنی و انجام رفتار مخالف شئون اسلامی را دلیل بسته شدن آبشار مارگون عنوان می کند،فرماندارسپیدان روزگذشته علت بسته شدن این آبشار را تمهیدات ترافیکی و اجرای عملیات عمرانی عنوان کرده بود.

شبیرزارع‌خفری که روزگذشته با ایسنا مصاحبه کرده بود، با تایید خبر مسدود شدن مسیر آبشارمارگون در شهرستان سپیدان این موضوع را اقدامی موقت و در راستای بهبود وضعیت دسترسی به این منطقه‌ی گردشگری طبیعی عنوان کرده است.

فرماندار سپیدان موضعی صد درصد مخالف اظهارنظرامروزمعاونش و با اشاره به انتشار مطالبی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و طرح اعتراض‌هایی نسبت به موضوع بسته شدن مسیر آبشار مارگون، برخی اظهارنظرها در خصوص علت مسدود شدن مسیر را کاملا رد کرد.

اودرمصاحبه خود با ایسناگفته بود : اینکه گفته شده مسدود شدن مسیر آبشار مارگون به انتشار فیلمی در شبکه‌های مجازی ارتباط دارد صحیح نیست و مسدود شدن مسیر هیچ ربطی به فیلم مورد اشاره ندارد.

فرماندار شهرستان سپیدان با تصریح اینکه فیلم منتشر شده در فضای مجازی ناراحتی‌هایی را به‌دنبال داشت شده اما نمی‌شود جزء را فدای کل کرد، گفت بود: این مطنقه نیاز به پارکینگ، سرویس رفت و برگشت و موارد دیگری داشت که هم‌اینک در دست اقدام است.

اقداماتی که ظاهرا درکمتر از24 ساعت انجام شده است.

این درحالی است که محتوی بنرهای نصب شده در مسیر دسترسی به این آبشارنیز درتناقض با حرف های آقای فرمانداربوده است.

درهرحال بسته شدن آبشارمارگون هر علتی که داشته است موضوعی است که باید مسئولان امردرصحیح یا غلط بودن آن به این موضوع رسیدگی کنند،اما افکارعمومی در چنین شرایطی انتظارشفاف سازی و صداقت درگرفتار را از مسئولین دارد.

941 کلیک ها  یکشنبه, 24 تیر 1397 21:31
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا