امسال راسال تحول در حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز بدانیم

امسال راسال تحول در حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز بدانیم
نواب قائدی

راستین آنلاین:رییس کمیسیون عمران وحمل ونقل وترافیک گفت: امسال راسال تحول در حمل و نقل مسافر درون شهری شیراز بدانیم.

نواب قائدی که صبح امروزیکشنبه 19 فروردین درحاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران و حمل ونقل و ترافیک از سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری شیرازسخن می گفت افزود:حوزه حمل ونقل و ترافیک پیشرو در خدمات شهری است و باید سایر حوزه ها در خدمت این حوزه باشد تا شهروندان با خیال راحت بتوانند در شهر تردد کنند.

وی گفت: باید در زمینه استفاده از قطارشهری به گونه‌ای عمل کنیم که ساعات حرکت مترو افزایش یابد و بتوانیم درایام تعطیل نیز به مردم خدمت رسانی کنیم.

قائدی افزود: یکی از دغدغه های اصلی مردم در حوزه اتوبوسرانی، تعداد توقف‌ها، کندی حرکت و فاصله زمانی سرویس دهی است به گونه‌ای که مردم گاهی اوقات برای استفاده از اتوبوس‌ها منصرف می‌شوند.

به گفته وی، در حوزه‌ی حمل ونقل مسافر، کارت همشهری دارای اهمیت است به گونه‌ای که باید امکان شارژ و دسترسی راحت برای مردم وجود داشته باشد.

رییس کمیسیون‌ عمران و حمل و نقل شورای شهر شیراز با تاکید بر اینکه بایدامسال را سال تحول حوزه‌ی حمل و نقل عمومی بدانیم گفت: شورا نیز تمام توان خود را در این راستا به کار می گیرد.

وی افزود: لزوم بازنگری در خطوط اتوبوسرانی و استفاده از ظرفیت مترو امری گریز ناپذیر است.

قائدی با اشاره به طرح جامع حمل و نقل همگانی گفت: این طرح باید به گونه‌ای باشد که حوزه‌ی حمل‌ونقل مکمل سازمان قطارشهری باشد.

به گفته وی، در نخستین دیدار با شهردارشیراز مذاکراتی درباره‌ی اتوبوس‌های خریداری شده صورت گرفت که امید داریم با ساماندهی انها بتوانیم مشکلات این حوزه را رفع کنیم.

229 کلیک ها  یکشنبه, 19 فروردين 1397 11:21
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا