شاهد انقلابی عظیم در ورزش فارس هستیم

شاهد انقلابی عظیم در ورزش فارس هستیم
علیرضاصحراییان

راستین آنلاین:معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: شاهد انقلابی عظیم در ورزش فارس هستیم.

علیرضا صحرائیان که روز پنجشنبه ۱۷ فروردین در همایش تجلیل از برترین‌های ورزشی این شهرستان سخن می‌گفت، تکمیل و به بهره‌برداری رساندن ورزشگاه بزرگ پارس را نماد اتفاقات خوب در ورزش استان خواند و گفت: افزودن هفتصد هزار مترمربع به سرانه ورزش فارس اتفاقی بزرگ است که پیش‌ازاین شاهد آن نبودیم.

وی جهرم را از روند این توسعه بی‌نصیب ندانست و با اشاره به بهره‌برداری از زورخانه بزرگ این شهر در اسفندماه سال ۹۶ گفت: اکنون به مرحله‌ای رسیده‌ایم که در شهرستان جهرم به دنبال ساخت سالن تخصصی در رشته‌های مختلف ورزشی هستیم.

 صحراییان سپس رشته‌های ژیمناستیک و بوکس را اولین رشته‌هایی معرفی کرد که در شهرستان جهرم صاحب‌خانه‌های تخصصی می‌شوند و در ادامه تصمیم برای ساختن مجموعه ورزشی بانوان این شهر را تصمیمی بزرگ و لازم را خواند.

 فرماندار ویژه جهرم با تقدیر از نگاه ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاون فرهنگی و امور جوانان این اداره کل به شهرستان جهرم توجه به جوانان و مقوله ورزش را عامل پیشگیری از بیماری‌های جسمی و به حداقل رساندن ناهنجاری‌های اجتماعی دانست و گفت: با حمایت اداره کل ورزش و جوانان فارس در هفته جوان شاهد برگزاری برنامه‌های شاد در شهرستان جهرم خواهیم بود.

348 کلیک ها  جمعه, 17 فروردين 1397 01:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا