سازمان های مردم نهاد فرصتی برای ایجاد امنیت پایدار در جامعه هستند

سازمان های مردم نهاد فرصتی برای ایجاد امنیت پایدار در جامعه هستند
علی رضایی

راستین آنلاین:معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد فرصتی برای ایجاد امنیت پایدار در جامعه هستند.

علی رضایی که عصر امروز دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ در ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس سخن می‌گفت، افزود: تجربه کشورهای توسعه یافته نشان می‌دهد که یکی از راه های پیشرفت و ترقی کشور ها، سرمایه گذاری روی نسل جوان است.

 وی با بیان اینکه مصداق واقعی این تجربه در دهه اول و دوم انقلاب و زمانی که جوانان مدیریت جنگ و پس از آن سازندگی کشور را برعهده گرفتند قابل لمس است، افزود: نسل جوان به عنوان نیروی فعال، محرک و پرانگیزه می‌توانند نقشه اثر گذاری در پیشرفت جامعه داشته باشد. رضایی با تاکید بر نقش سازنده سازمان‌های مردم‌نهاد در هویت بخشی به جوانان گفت: بر اساس برنامه توسعه می بایست تا پایان برنامه ششم به ازای هر ۵ هزار نفر یک سازمان مردم نهاد در کشور فعال باشد که سهم استان فارس از این تعداد ۲۴۵ سازمان مردم نهاد است.

 وی در پایان خواستار هماهنگی و همکاری بیش از پیش دیگر سازمان‌ها در تسریع روند تشکیل سازمان های مردم نهاد و همچنین در اختیار قرار دادن فرصت‌های مناسب فعالیت برای این سازمان‌ها شد و گفت: نهادهایی نظیر شهرداری، میراث فرهنگی و اوقاف می‌توانند در این راستا کمک قابل توجهی به اداره کل ورزش و جوانان کنند.

220 کلیک ها  دوشنبه, 30 بهمن 1396 15:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا