مشاغل مزاحم شیراز در شش ماهه اول سال آینده ساماندهی می شوند

مشاغل مزاحم شیراز در شش ماهه اول سال آینده ساماندهی می شوند
محمدحسن پور

راستین آنلاین :معاون خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: نسبت به تعیین تکلیف مشاغل مزاحم اقدامات لازم انجام گرفته و تا شش ماهه اول سال آینده  ساماندهی آن به سرانجام خواهد رسید.

 

وی که در بازدی از پروژه ها و خیابانها در سطح مناطق 4 و 9 شهرداری شیراز سخن می گفت، با بیان این مطلب که باید اقدامات لازم جهت آماده سازی شهر جهت ایام نوروز به بهترین نحو انجام گیرد، افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز یک سری اقدامات نظیر گلکاری، رنگ آمیزی و ...  در اولویت قرار دارند که باید با بهترین نحو تا قبل از فرا رسیدن نوروز انجام گیرند.

 

حسن پور با بیان این مطلب که در مناطق یازده گانه کارگروهی تشکیل داده شده است که در سطح شهر و خیابان های مربوط به هر منطقه بازدید میدانی انجام خواهند داد و ایرادات فنی و بصری را شناسایی میکنند، تصریح کرد: شناسایی ایرادات گلکاری و نورپردازیها، تابلوهای راهنما و علائم ترافیکی، بهسازی پیاده روها، رنگ آمیزی و ... از اقداماتی است که کارگروه تشکیل شده نسبت به انجام آن اقدام خواهند کرد..

 

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز در خصوص وجود مشاغل مزاحم در سطح مناطق گفت: نسبت به تعیین تکلیف مشاغل مزاحم اقدامات لازم انجام گرفته و تا شش ماهه اول سال آینده  ساماندهی آن به سرانجام خواهد رسید.

 

وی با بیان این مطلب که ورودی های شهر به دلیل توجه شهروندان و مسافران اهمیت بسیار زیادی دارند، افزود: ورودی های شهر بخشی از هویت شهرها هستند و باید به صورت ویژه نسبت به زیبا سازی و بهسازی آن اقدامات اساسی صورت گیرد.

 

حسن پور گفت: با رفع نازیبایها و انجام اقدامات در خصوص سیما و منظر شهری انتظار این است که شیراز از لحاظ بصری متفاوت تر از سالهای گذشته دیده شود و مطمئنا این کار در نشاط و سلامت روانی شهروندان نیز تاثیر گذار خواهد بود.

397 کلیک ها  شنبه, 21 بهمن 1396 08:22
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا