مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس: باید نگاه و روح تازه‌ای به ورزش تیراندازی در فارس تزریق شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس: باید نگاه و روح تازه‌ای به ورزش تیراندازی در فارس تزریق شود
حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین: مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: باید نگاه و روح تازه‌ای به ورزش تیراندازی در استان فارس تزریق شود.

حیدر علی کامیاب که عصر امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه در مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی استان فارس سخن می‌گفت ،با اشاره به اهمیت این رشته ورزشی در دین مبین اسلام افزود: باید تلاش کرد تا روز به روز بر توفیقات این رشته ورزشی در استان فارس افزوده شود.
 وی خواهان نگاه ویژه فدراسیون تیراندازی به این رشته در استان فارس شد و گفت یقین دارم که توجه به ظرفیت‌های موجود در استان فارس شانس حضور قهرمانان تیراندازی استان را در بازی‌های آسیایی و جهانی افزایش می‌دهد.
 مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به کمبود های سخت افزاری این رشته در استان فارس، تامین زیرساخت‌ها را وظیفه اداره متبوعش خواند و گفت رئیس و اعضای هیئت باید تمام هم و غم خود را در راستای مرتفع ساختن چالش های نرم افزاری نظیر تربیت قهرمان مربی و داور به کار بندند.
 کامیاب ابراز امیدواری کرد در آینده‌ای نزدیک این رشته ورزشی صاحب یک سالن استاندارد در مرکز استان و شهرستان‌های دارای ظرفیت در این رشته شود. وی با بیان اینکه با هیچ رئیس هیئتی تعارف نداریم از رئیس جدید هیئت تیراندازی استان فارس خواست تا یکی از اهداف راهبردی خود را ترغیب  بخش خصوصی جهت راه اندازی باشگاه در شهرستان‌های استان کند.
کامیاب توجه به بخش همگانی این رشته را یک ضرورت دانست و گفت باگسترش باشگاه‌ها در شهرستان‌ها بسیاری از چالش‌ها در این حوزه مرتفع خواهد شد. گفتی است حشمت الله گودرزی با کسب ۱۱ رای از مجموعه ۱۶ رای ممکن برای ۴ سال سکان هدایت هیئت تیراندازی استان فارس را برعهده گرفت.

314 کلیک ها  چهارشنبه, 18 بهمن 1396 11:08
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا