دلیلی برای خدمت نکردن به مردم وجود ندارد

دلیلی برای خدمت نکردن به مردم وجود ندارد
عنایت اله رحیمی

راستین آنلاین:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: هیچ دلیلی برای خدمت نکردن به مردم وجود ندارد.

عنایت اله رحیمی که در دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهرداری‌های داراب و مرودشت سخن می‌گفت با اشاره دشواری‌های کار و تنگناهای مالی شهرداری‌ها و محدودیت‌های مالی دولت، خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران و مخصوصاً جامعه شهری را امری سخت برشمرد، اما تاکیدکردکه هیچ دلیلی برای کار نکردن وجود ندارد.

وی با تأکید بر ضرورت شفاف‌سازی کلیه امور در راستای خدمت به مردم، افزود: از شهرداری‌ها و شوراهای شهر انتظار عدم پراکنده‌کاری، دوباره‌کاری و پرهیز از هزینه تراشیهای زائد می‌رود.

وی گفت: باید برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای انجام شود تا مردم احساس کنند که فعالیت تشکل‌های مردمی و نظیر شوراها توسط خود مردم انجام می‌شود.

معاون عمرانی استاندار فارس سالم‌سازی و سلامت روزافزون سیستمهای اداری و مدیریتی را یکی از ملزومات مدیریتی در نظام‌های مردم‌سالار عنوان کرد و افزود: می‌بایست با حذف بروکراسی‌های غیرضروری درروند انجام کارها باید تسریع کرد تا دلایل عدم اعتماد مردم رفع شود.

رحیمی در بخش دیگری از صحبت‌هایش استفاده بهینه از سرمایه‌های اجتماعی موجود و قابلیت‌ها و نیروهای متخصص موجود در شهرها را امری مغتنم برای شهرداری‌ها عنوان کرد و بر انطباق ساختارهای شهری باقابلیت‌های شهری همسو با اقلیم، فرهنگ و مختصات گردشگری تأکید کرد.

در این نشست همچنین مشکلات و تنگناهای موجود در سر راه شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرهای داراب و مرودشت موردبررسی و تحلیل قرار گرفت و راهکارهای لازم برای مرتفع شدن آن‌ها موردبررسی قرار گفت.

1036 کلیک ها  دوشنبه, 25 دی 1396 12:32
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا