با مدیرانی که حقوق مردم را رعایت نکنند بی‌رحمانه برخوردمی کنم

با مدیرانی که حقوق مردم را رعایت نکنند بی‌رحمانه برخوردمی کنم
حیدراسکندرپور
راستین آنلاین: شهردار شیراز گفت من با مدیرانی که حقوق مردم را رعایت نکنند بی‌رحمانه برخورد می‌کنم.


حیدر اسکندر پور که پیش از ظهر امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ در شورای هماهنگی مدیران شهرداری سخن می‌گفت بابیان اینکه شهرداری جای سیاسی‌کاری نیست افزود: شهرداری محل خدمت‌رسانی صادقانه به مردم است.

 شهردار شیراز افزود: فرقی نمی‌کند این مردم چه گرایش سیاسی دارند، از چه قومیتی هستند و در چه نقطه‌ای از شهر زندگی می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه خدمت‌رسانی صادقانه به مردم در شهرداری باید به یک تفکر عملیاتی تبدیل شود افزود: من مدیران شهرداری را بر اساس خط‌کشی‌های رایج سیاسی در جامعه ارزیابی نخواهم کرد.

 اسکندر پور بابیان اینکه اصل پاک دستی و توانایی در خدمت‌رسانی به مردم از اصول اساسی جهت ارزیابی مدیران و کارکنان شهرداری است گفت: نباید به‌صرف اینکه حراست یا بازرسی و یا نهادهای این‌چنینی موظف هستند کارهای ما را ارزیابی کنند به دنبال پاک دستی باشیم، بلکه پاک دستی باید برای مدیران شهرداری باید یک اولویت اعتقادی باشد.

 شهردارشیرازبابیان اینکه باید نوع نگاهمان را در کارکردن در نهاد شهرداری تغییر دهیم افزود: اینکه بگوییم تا پول نباشد نمی‌توانیم کار بکنیم نگاه غلطی است.

اسکندر پور در بخش دیگری از صحبت‌هایش با ابراز خرسندی از وجود نیروهای جوان در بدنه شهرداری شیراز افزود: وجود چنین نیروهایی در شهرداری شیراز یک فرصت مغتنم برای میدان دادن به نسل جوان و پرورش مدیران متخصص و متعهد است.

وی تأکید کرد که باید زمینه برای رشد و استفاده از خلاقیت و نبوغ این جوانان در اداره شهر و خدمت‌رسانی به مردم فراهم شود.

اسکندر پور در بخش در ادامه با تأکید بر لزوم شفاف سازی عملکردها در شهرداری و مواجهه با مردم از برنامه‌ریزی کلان خود جهت تحقق شهرداری الکترونیک در کلان‌شهر شیراز خبر داد و افزود: برای جایگزینی روش‌های نوین به‌جای عملکردهای سنتی و سلیقه‌ای هرچقدر لازم باشد از بودجه شهرداری هزینه خواهیم کرد.

وی در پایان از مدیران شهرداری خواست تا باانگیزه فراوان چند ماه پایانی سال را به ماهای شکوفایی خدمت‌رسانی به مردم در شهرداری شیراز تبدیل کنند.
707 کلیک ها  یکشنبه, 21 آبان 1396 15:33
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا