نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تغییر درمدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز راتبریک گفت

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تغییر درمدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز راتبریک گفت
بهرام پارسایی
راستین آنلاین:نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تغییر درمدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز رابه دانشگاهیان استان  تبریک گفت.


بهرام پاراسایی با انتشار پیامی درکانال رسمی اطلاع رسانی خودبا اشاره به اینکه این تغییر بخشی از وعده هاى سياسى ،انتخاباتى اش بوده افزوده است:

اين روزها سخت مي انديشم كه هر آنچه جامعه مدني ما و به مفهوم واقعي، جريان هاي سياسي دارند، از بركت (پيشگامي) دانشگاه، دانشجويان و اساتيد است.

سرمايه هاي اجتماعي كه دل در گرو اين خاك دارند، فرزنداني كه آتي ديارمان و سرزمين فارسيان را به توسعه و تعالي رهنمون خواهند شد.

شايد در تعبير كلان بتوان گفت بعد از ١٢ سال تصاحب و بايكوت كردن انديشه و نشاط ، باانديشه ى به عقب برگرداندن دانشگاه توسط كساني كه خويشتن را مالك بلامنازع حريم دانش و دانشگاه مي دانستند، امروز از پس رفتن آن هم رفتن با اكراه آنان، محيط دانشگاه بي شك بدل به مأمني امن براي دانشجويان و اساتيد خواهد شد تا به مفهوم واقعي آن را خانه خويش بدانند. بايد اذعان كرد كه تغيير ذات واقعي جهان كنوني و بشريت  و تغيير مديران موضوعي ميمون براي تعالي كشورمان است، از اين رو بر خود واجب مي دانم اين رهايي دانشگاه از زير سايه مديريتي با تفكر خاص و غير قابل پسند دانشجويان را به دانشگاهيان، اساتيد ، دانشجويان گرانقدر و حاميان دولت تبريك گفته و از وزير محترم بهداشت و درمان كه همچون جاي جاي اين پهنه سرزميني، بزرگواري خويش را در حق مردم فارس و شيراز نماياندند ،كمال تشكر و قدرداني را داشته باشم و به اين مرد خستگي ناپذير و معاونين ارجمندشان خدا قوت بگويم.

در ادامه پیام پارسایی آمده است فراموش نمی کنم مراسم تشييع پيكر هم استانى هايمان  در سانحه سقوط هلیکوپتر امداد و نجات را كه همزمان با آغاز دوره نمايندگي اينجانب بود ،آقای وزیر در آن مراسم حضور داشتند و من مراتب ناراحتي خويش از این رخداد و سوء مدیریت بهداشت و درمان استان که نقشش در از دست رفتن عزیزانمان بی تأثير نبود ونيز وضعيت و فضاى بسته ى حاكم بر دانشگاه به ایشان عرض کردم و از آن روز تا بدین لحظه در نطق ها، تذکرها، مصاحبه ها و جلسات خصوصیم با وزیر، دائم بر مطالبه به حق دانشجويان ، دانشگاهيان و حاميان دولت در استان نسبت به تغيير رييس دانشگاه تاكيد داشتم و به اتفاق نمایندگان شیراز نیز به خدمت وزیر محترم و معاونانشان و همينطور استاندار وقت موضوع را متذکر شدیم تا اینکه اقای وزیر که در ابتدای امر موافق اين تغییرات نبودند در نهایت ۶ ماه پیش در جلسه اى كه خدمت ايشان رسيدم با تغییرات مدیریتی موافقت کردند و با وجود همه ی فشارها و اصرار بر تداوم وضع موجود  که دلیل تاخیر در این تغییر بوده، امروز این مهم محقق شده است. بر خود واجب می دانم از همگان، كاركنان و پرسنل و كادر زحمتكش درماني، اساتيد و دانشجويان عزيز بخواهم كه با مديريت جديد دانشگاه حداكثر مساعدت و همكاري را داشته باشند و به همگان بنمايانند كه دانشگاه، نه از طريق امنيتي كه در مسير رفاقت و همدلي، قابل مديريت است.

نماینده اصلاح طلب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این پیام افزوده است: با همه مشكلات حاكم بر دانشگاه بخصوص مشكلات اقتصادي و بدهكاري هاي زير مجموعه هاي آن كه به مديريت جديد به إرث رسيده است با اميد به خداوند بزرگ ، حمايت هاى وزارت خانه و استاندار محترم و درايت مدیریت جديد دانشگاه در استفاده از پتانسيل نيروهاى توانمند و همراه دولت  و همراهي شما عزيزان، مي توان از اين بحبوحه سخت عبور كرد.

پارسایی در پایان  ضمن تبريك به سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز براي او آرزوي توفيق و سربلندي کرده و ابراز اميدواری که تابا اتحاد و همدلی شأن دانشگاه علوم پزشكي شيراز و فارس را كه از ديرباز در سرزمين فرهنگ و ادب (حافظ و سعدى )، مهد تاريخ و تمدن ( پاسارگاد و تخت جمشيد ) و... به عنوان قطب درماني كشور و منطقه مي درخشيد، درخشان تر از پيش بر تارك پزشكي كشور و منطقه بنشاند.
1100 کلیک ها  دوشنبه, 15 آبان 1396 05:19
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا