پنج شنبه, 28 تیر 1397 00:27

خیابان های صدرابه نام شهدانامگذاری می شود

راستین آنلاین:با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران غرب شیراز یکی دیگر از جلسات شورای نامگذاری شهر صدرا برگزار شد.


در این جلسه حجت الاسالام حبیب ا... ایزدی معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران غرب شیراز با اشاره به اینکه صدرا یک شهر جدید است و می بایست نام های پرمحتوا، زیبا و در خور شان مردم آن برای معابر آن انتخاب شود گفت: شهدای کشورمان سرمایه های نامحدودی هستند که نام آنها در هر مکان و زمانی می تواند منشا خیر و برکت باشد و اگر نام شهدا بر سردر خیابان ها و کوچه و میدان های شهر حک شود تاثیرات معنوی فراوانی برای مردم آن منطقه دارد و گویی آن شهید همواره حضورش احساس می شود و این باعث خیر و برکت و احساس خوب برای می شود.

وی افزود: تا کنون تعدادی از خانواده های شهدا که در شهر صدرا ساکن هستند مراجعه نمودند و خواستار نامگذاری یکی از معابر شهر به نام متبرک شهدا شده اند که خوشبختانه با برخی از آنها موافقت گردید و شهرداری به زودی کار اجرایی آن را انجام خواهد داد و تعداد کمی از درخواست ها هم در حال بررسی است که آنها هم به زودی اعلام خواهد شد.

حجت الاسالام ایزدی خاطر نشان شد: خوشبختانه در صدرا برخی از بولوار ها با نام هایی همچون جانبازان، پاسداران مزین شده که نیاز هست یک خیابان هم به نام شهدا نام گذاری گردد تا از برکات شهدا بیشتر بهره مند شویم.

حمیدرضا صادقی نائب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در این جلسه گفت: شهرداری و شورای شهر همواره به دنبال برطرف کردن مشکلات مردم هستند و از هیچ فرصتی برای رفع مشکلات آنها دریغ نخواهند کرد.

وی افزود: شورای شهر و شهرداری اعتقاد دارد که امنیت کنونی ما مدیون دلاورمردهای شهدا و ایثارگران است و اکنون این وظیفه ما است که حداقل نام و یاد و خاطره و دلاورمردی های شهدای عزیز را زنده نگهداریم و نام گذاری معابر شهر با نام شهدا می تواند تاثیرات فراوانی در زندگی شهروندان داشته باشد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر صدرا خاطر نشان شد: یکی از برنامه های شهرداری صدرا نام گذاری برخی معابر شهر به نام بزرگانی همچون دکتر ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران است ، زیرا وی در صدرا بزرگترین بیمارستان پیوند کشور را بنا نهاده و باعث شده جان بسیاری از بیماران از مرگ نجات یابد و باعث رونق شهر صدرا هم شده است.

 صادقی گفت: در گذشته برخی از مناطق شهر صدرا نام های مقدسی بر روی آنها گذاشته شد که چندان مناسب آن منطقه نبوده که  به زودی نام برخی از مناطق تغییر خواهد داده شد.
430 کلیک ها  پنج شنبه, 11 آبان 1396 06:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا