هیچگونه سندی در خصوص روز کوروش وجود ندارد

هیچگونه سندی در خصوص روز کوروش وجود ندارد
آیت الله اسدالله ایمانی
راستین آنلاین:نماینده ولی فقیه در فارس گفت: هیچگونه سندی در خصوص محل دفن و روز کوروش وجود ندارد و این سوء استفاده دشمنان از حس ملیت گرایی مردم ایران است.

آیت الله اسد الله ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز، افزود: هیچگونه اطلاع دقیقی از محل دفن کوروش وجود ندارد، مشخص است که جنگ های فراوان کرده و در یک جنگ کشته شده است.

وی ادامه داد: این موضوع برای دشمنان و سلطنت طلب ها مطرح می شود و یک روز جعلی را به عنوان کوروش مطرح می کنند در حالیکه هیچ مستندی در خصوص این روز وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس تصریح کرد: دشمنان به دنبال استفاده از حس ملیت گرایی مردم هستند و در اصل به دنبال ایجاد شکاف و دودستگی در میان مردم هستند.

آیت الله ایمانی یادآور شد: این موضوع جعلی چند سال است که استان و مردم فارس را با مشکل مواجه کرده که به غیر از تورات اسرائیل در هیچ کجا درج نشده است.

وی افزود: برخی از مردم هم اهل تحقیق و بررسی نیستند و این شایعات را قبول می کنند در حالیکه آموزه های دینی و تاکیدات اهل بیت(ع) به ما یاداور شده که نباید بدون تحقیق، موضوعی را قبول کرد.

امام جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سپاه حافظ امنیت و انقلاب اسلامی است، گفت: تحریم سپاه نتیجه عملکرد مثبت و مقاومت ایجاد شده در مقابل دشمنان است.

آیت الله ایمانی یادآور شد: امروز خدمات سپاه در دور ترین نقطه کشوری نیز قابل لمس است و این مهم باعث نگرانی دشمنان است.

وی تاکید کرد: برجام نشان داد که آمریکا هرگز قابل‌اطمینان نیست و کشورهای اروپایی نیز دنباله‌رو آمریکا هستند و مذاکره مجدد با آمریکا معنا ندارد.

آیت الله ایمانی در خصوص ۸ آبان نیز گفت: بزرگداشت نوجوان شهید حسین فهمیده است و امروز نیز شاهد هستیم شهید حججی ادامه دهنده آن است./مهر

411 کلیک ها  شنبه, 06 آبان 1396 03:47
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا