معافیان رسما شهردار شیراز شد

معافیان رسما شهردار شیراز شد
عبدالحمید معافیان
راستین آنلاین:با صدور حکم  «عبدالحمید معافیان» وی رسما به عنوان شهردار شیراز معرفی شد.


عبدالحمید معافیان که با رای اکثریت اعضای شورای پنجم شهر شیراز به عنوان شهردار شیراز معرفی شد با ابلاغ وزارت کشور رسما شهردار شیراز شد.

شهردارشیرازکه دانش آموخته رشته مکانیک و یکی از اصلاح طلبان خوشنام در استان فارس محسوب می شوددرمشاغل ومسئولیت هایی  نظیر معاونت مدیر کل آموزش و پرورش فارس ،مدیر کلی آموزش و پرورش فارس ،معاون وزیر آموزش و پرورش ،مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیر کل امور بین المللی این سازمان،ریاست  سازمان صنایع و معادن استان فارس ،ریاست سازمان مدیریت و برنامه استان فارس ،معاونت اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ،عضویت هیات مدیره شرکت عمران و توسعه فارس،مدیر عاملی شرکت الکتروموتور منطقه ویژه شیراز،عضویت در مجامع و شوراهای تخصصی در بخش دولتی و خصوصی ،نایب رئیس هیات مدیره منطقه ویزه اقتصادی فارس و ... را درسابقه اجرایی خود داراست.

معافیان که درانتخابات 29 اردیبهشت سال جاری مسئول ستادانتخاباتی دکتر روحانی دراستان فارس بود،توجه به طرح آمایش سرزمین را اولویت اصلی برنامه های خود عنوان کرد.

وی بابیان اینکه ایجاد ساختار متناسب با عملکرد کلانشهرشیراز، تامین حقوق شهروندی، تمرکز زدایی از شیراز، ارتقای زیر ساخت های خدماتی، ایجاد مرکز تجارت جهانی و اعطای تسهیلات و امتیازات به مناطق تاریخی و فرهنگی از جمله برنامه‌هایش برای اداره کلان شهر شیراز است افزود: باید با استفاده از ظرفیت‌های انسانی شهر شیراز و مشارکت در جذب سرمایه‌گذاری داخلی  و خارجی مسیر توسعه این شهر را هموارساخت.

شهردارجدید شیرازاین شهر را دارای جایگاهی ویژه در شکل دهی به ارتباطات تجاری و مالی با کشورهای حاشیه خلیج فارس دانست و ضمن تاکید برا اهمیت این ویزگی گفت: امروز رویکرد حرفه ای در حوزه گردشگری بر پذیرایی از گردشگران استوار است و میزبانی محلی توسط مردم مسئله ای جداگانه است.

معافیان با انتقاد از نگاهی که خدمات دهی شهرداری شیراز را فصلی می داند معتقد است : خدمات شهرداری فصلی نیست و پایانی ندارد؛ از همین رو افزایش روند توسعه فعالیت‌های عمرانی در چارچوب مصوب اهمیت دارد.

پیش از این علیرضاپاک فطرت شهردار شیرازبود که عملکرد وی مورد انتقاد شدید طیف اصلاح طلب و حامی دولت در شهر شیرازقرارگرفته بود.
2034 کلیک ها  سه شنبه, 21 شهریور 1396 15:32
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا