چرا برای نخبه کشی دنبال مقصر یا قهرمان می گردیم؟

چرا برای نخبه کشی دنبال مقصر یا قهرمان می گردیم؟
سیدمیراعظم هاشمی
راستین آنلاین: دبیرحزب اعتدال و توسعه استان فارس با انتقاد از آنچه او عدم ثبات مدیریت در استان خواند گفت: چرا برای نخبه کشی دنبال مقصر یا قهرمان می گردیم؟


سید میراعظم هاشمی با اشاره به حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه هرمزگانی در محور بندرعباس داراب افزود:«روزهای نخست ورودمهندس افشانی به فارس بود که حادثه ای مشابهه برای تعدادی سربازبی گناه به وقوع پیوست و اکنون نیز که زمزمه هایی مبنی بررفتن وی از فارس به گوش می رسد این اتفاق ناگوار بروزکرده است!»

این فعال سیاسی با بیان اینکه فارس همیشه از عدم ثبات مدیریت رنج برده است افزود:افشانی دربدو ورود به فارس با اشاره به سابقه عمرانی خود قول رفع چالش های حمل و نقل جاده ای در استانی را داد که سالانه افراد بی گناه بسیاری براثر غیر استاندارد بودن جاده های آن جان خود را از دست می دهند اما او فرصت به سرانجام رساندن پروژه آزاد راه شیراز اصفهان که خود او آن رایکی از مهم ترین پروژه های راه سازی کشور می داند را نیز پیدا نکرد!

هاشمی با بیان اینکه درد استان فارس درد جاده و آسفالت و راننده نیست افزود: درد استان فارس این است که در طول ادوارگدشته به طورمتوسط هر 18 ماه یکباریک استاندارجای خود را به یک استانداردیگر داده است و در نتیجه شاهد یک تغییر کلی در سطح مدیران استان بوده ایم.

وی با تاکید براینکه فارس از لحاظ تغییر مدیران ضربه‌های سنگینی خورده است، گفت: تثبیت مدیریت در این استان زمینه‌ساز رشد و پیشرفت خواهد بود و شاهد ضربه‌های گذشته نخواهیم بود.

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان فارس با بیان اینکه با تغییر مدیریت همه چیز در دستگاه های اجرایی تغییر می کند خواستار تغییر رویه عدم ثبات مدیریت در استان فارس شد و گفت:باید این امر به مرور زمان تغییر یابد.

هاشمی در پایان با اشاره به تاکید رهبری بر هماهنگی، همدلی و وحدت در فعالیت‌ها ،خواستار وحدت همه گروه های سیاسی و اجتماعی خصوصا نیروی های حامی دولت درامر انتخاب و معرفی استاندار جدیدبر ای فارس شد و گفت: اگرمدیری با پشتوانه حمایتی همه گروه ها به فارس بیاید و فرصت ایجاد تحولی چشمگیر را داشته باشد قطعا رضایت‌مندی مردم نیز جلب خواهد شد.
505 کلیک ها  سه شنبه, 14 شهریور 1396 08:07
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا