دهم شهریورماه آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان دفاتر خدمات قضایی در شیراز 

دهم شهریورماه آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان دفاتر خدمات قضایی در شیراز 
سیدعبدالنبی نجیبی
راستین آنلاین:متقاضیان دفاتر خدمات قضایی در شیراز تا دهم شهریور ماه می توانند با مراجعه به سامانه  www.adliran.ir ثبت نام اولیه را انجام دهند.  

معاون قضایی و فناوری اطلاعات دادگستری استان فارس با اعلام اینکه فراخوان در راستای تکمیل ظرفیت این دفاتر در استان فارس انجام شده است گفت: اطلاعات در خصوص شرایط عمومی اختصاصی این فراخوان در اطلاعیه شماره 2 در سامانه مذکور موجود است. 
سید عبد النبی نجیبی تأکید کرد: مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده جهت ثبت نام با متقاضی می باشد و در صورت اشتباه یا مغایرت اطلاعات به تقاضای وی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
وی تصریح کرد: نام نويسي در اين مرحله به معني تاييد صدور پروانه نمي باشد و متعاقباً نسبت به تاييد صلاحيت و اطلاع رساني از طريق سامانه مذکور اقدام خواهد شد.
این مقام قضایی استان فارس بیان داشت: فقط اطلاعيه هايي كه از طريق سامانه www.adliran.ir اعلام مي‌شود معتبر بوده و ساير اطلاعيه ها از نظر مركزآمار و فناوری اطلاعات غيرقابل استناد است.
معاون قضایی و فناوری از اطلاعات دادگستری خاطر نشان کرد: پاسخ گویی به سوالات در این خصوص تنها از طریق شماره تلفن 63974048 (تهران) امکان پذیر است. وی افزود: این مرحله فراخوان منحصراً  مربوط به حوزه قضایی شیراز است و متقاضیان شهرستان ها و بخش ها  از ثبت نام خودداری نمایند.
528 کلیک ها  چهارشنبه, 25 مرداد 1396 08:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا