اعتمادمردم به لیست امیدبیانگربلوغ سیاسی جامعه است

اعتمادمردم به لیست امیدبیانگربلوغ سیاسی جامعه است
فرج اله رجبی
راستین آنلاین:نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی گفت: اعتمادمردم به لیست امیدبیانگربلوغ سیاسی جامعه است.


فرج اله رجبی که درنشست مشترک نمایندگان مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با منتخبین پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر شیراز سخن می گفت، افزود:امروزه مردم فعاليت متمركز برخاسته از خرد جمعي را به رفتارهای عوام پسندانه ترجيح مي دهند.

وی نقش احزاب را درترویج این نوع فکر درجامعه بی بدلیل دانست و افزود:دولت روحانی در دوره دوم بايد نسبت به نهادينه كردن احزاب و ساز و كارهاي حضور احزاب در قدرت و لايحه جامع با حضور كارشناسان و احزاب فراگير از هر جناحي بكوشد تا بتواند در فضاي انتخابات در راستاي حضور مردم در تعيين سرنوشت خوبش به جريانات پوپوليستي در كشور خاتمه دهد.

نماينده مردم شيراز در ادامه به حقوق شهروندي كه توسط دولت در چهارساله اول تدوين شده بود ، اشاره كرد و گفت: دولت دوازدهم  بايد تلاش کند تا حقوق اساسي ملت در قانون اساسي جهت عملياتي شدن در دستور كار دستگاههاي مرتبط قرار گيريد و در اين مسير در صورت نياز به لوايح لوازم را به مجلس ارايه دهد.

مهندس رجبي در خاتمه تاكيد كرد كه مردم  اراده بر  تغيير را در قالب رآي اعلام كردند و دولت هم بايد در ساختار كابينه و مديريت هاي استاني و ملي اين مهم را مورد توجه خاص قرار دهد.
313 کلیک ها  دوشنبه, 22 خرداد 1396 14:50
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا