ائتلاف «ظفر» برای شرکت درانتخابات شورای اسلامی شهر شیراز اعلام موجودیت کرد

ائتلاف «ظفر» برای شرکت درانتخابات شورای اسلامی شهر شیراز اعلام موجودیت کرد
ائتلاف ظفر
راستین آنلاین:ائتلاف «ظفر» برای شرکت درانتخابات شورای اسلامی شهر شیراز اعلام موجودیت کرد.پس از آنکه اصلاح طلبان و اصولگرایان شهر شیراز،نفرات برگزیده خود را درقالب دو لیست برای شرکت در انتخابات شورای اسلامی این شهرمعرفی کرند،ائتلاف «ظفر»نیز برای شرکت درپنجمین دوره از انتخابات شورای شهراعلام موجودیت کرد.

دراولین اطلاعیه روابط عمومی ائتلاف «ظفر» ضمن تاکید بر غیر سیاسی بودن این ائتلاف آمده است:نامزدهای معرفی شده توسط ائتلاف «ظفر»با نگاهی غیر سیاسی و فراجناحی و بدور از منافع شخصی و گروهی به دنبال مصلحت کلان شهر شیرازهستند.

درادامه این بیانیه تلاش برای ایجادمدیریت واحد شهری،توجه به محیط زیست،تلاش برای توسعه متوازن شهر،توجه به اصول متعالی نظیر اخلاق، پاک‌دستی، انصاف، تواضع و کرامت انسان‌ها به عنوان صاحبان اصلی شهرو تلاش در جهت بهداشت سازمانی و اداری و مبارزه با هرگونه فساد اقتصادی، رانت‌خواری و تخلفات اداری و سازمانی به عنوان منشور ائتلاف«ظفر»اعلام شده است.

 دفاع و اعتلای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی  یعنی استقلال، آزادی، جمهوریت و اعتقاد به مبانی دین مبین اسلام ازدیگر مواردی است که اعضای این ائتلاف سوگند یادکرده اند که برای  دفاع ازآنها ازتمام توان خود استفاده کنند.

دربخش دیگری از اولین بیانیه ائتلاف «ظفر» آمده است :اعضای این ائتلاف  ضمن دفاع از حقوق شهروندی به‌طور یکسان و توجه و اهتمام به منفعت عمومی، ملی و مردمی،‌ از هرگونه قومیت‌گرایی، طائفه‌گرایی و منفعت‌طلبی و رانت‌جویی  پرهیزخواهند کرد و درصورت اعتماد شهروندان به آنها در طول خدمت خود در شورای اسلامی شهر شیراز،توسعۀ متوازن و پایدار و توجه به محیط زیست و میراث فرهنگی را با مشورت کارشناسان و صاحبنظران مدنظر خود قرارخواهندداد.

دربخش پایانی این بیانیه اعضای ائتلاف «ظفر»برای شرکت در پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز اینگونه معرفی شده است:

1-مظفرمختاری2-علی راستگو3-سیدکمال پاک فطرت4-بیژن زارعی5-سیدجلیل حجازی6-احمدرضاجوکار7-مسعودپایداری 8-محمدعلی فرهنگ مهر 9-غلامرضاعسکری 10-آرمین خلیلی 11-حمیدرضا ورع 12-احسان ده بزرگی 13- سیدوفادارموسوی 

zafar1

1756 کلیک ها  دوشنبه, 22 خرداد 1396 14:51
این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا