چاپ کردن این صفحه

رسانه ها در پيشگيري از وقوع جرم نقش موثري دارند

سرهنگ محمدي
سرهنگ محمدي  
رسانه ها در پيشگيري از وقوع جرم نقش موثري دارند سرهنگ محمدي

راستين آلاين: معاون اجتماعي استان با بيان اينكه اقدامات پليس در راستاي پيشگيري اجتماعي است، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران نقش مؤثري در پيشگيري از بروز انواع جرائم دارند.


نشست تعاملي معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان و خبرنگاران رسانه هاي گروهي با توجه به نزديك شدن به ايام پاياني سال، چهارشنبه اخر سال و تعطيلات نوروزي در محل معاونت اجتماعي برگزار شد.
در اين نشست سرهنگ " كاووس محمدي" معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس طي سخناني گفت: از زمان تشريف فرمايي سردار گودرزي تحول عظيمي در مجموعه نيروي انتظامي استان شكل گرفته است.
وي به اجراي طرح مكنا و بازسازي محيط خدمتي در كلانتري ها و پاسگاه هاي انتظامي استان اشاره كرد و گفت: اين طرح تاكنون در 150 كلانتري اجرا شده كه استان فارس را در رتبه اول كشور بعد از تهران قرار داده و با اجراي اين طرح آستانه تحمل كاركنان انتظامي بالا رفته و تكريم ارباب رجوع و رعايت حقوق شهروندي نيز توجه ويژه اي شده است.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس به موضوع عدالت ترميمي و دواير مشاوره و مددكاري مستقر در كلانتري ها و پاسگاه هاي انتظامي اشاره كرد و افزود: در طول 10 ماهه اول سال جاري، 11 هزار و 400 پرونده به اين مراكز ارجاع داده شده است كه 76 درصد از آنها به مصالحه انجاميده است.
سرهنگ محمدي گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه مي توانند با قلم هاي خود در بالا بردن احساس امنيت در جامعه و در راستاي پيشگيري از جرائم و آسيب هاي اجتماعي پليس را ياري كنند.
درپايان اين نشست پيرامون مسائل و مشكلات پيش رو و اقدامات في ما بين معاونت اجتماعي و خبرنگاران بحث و تبادل نظر شد.
انتهای پیام /  102
1470 کلیک ها 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بیشتر بخوانید 102

موارد مرتبط