ازهر رويدادي كه زمينه‌ساز معرفي بهتر و مطلوب‌تر شيراز باشد، حمايت می کنیم

ازهر رويدادي كه زمينه‌ساز معرفي بهتر و مطلوب‌تر شيراز باشد، حمايت  می کنیم
علیرضا پاک فطرت
راستین آنلاین:شهردار شيراز بر همراهي مجموعه شهرداري در برگزاري هرچه بهتر پايتختي جوانان جهان اسلام تاكيد كرد.
عليرضا پاک فطرت گفت: هر رويدادي كه با هر مناسبت، زمينه‌ساز معرفي بهتر و مطلوب‌تر شيراز و توانمندي‌هاي اين شهر باشد، مورد حمايت شهرداري بوده و است.
وي با تصريح اينكه شهرداري همواره از رويدادهايي كه منافع شيراز و شهروندان اين شهر را تامين كرده و در راستاي رشد و اعتلاي شيراز باشد حمايت كرده و مي‌كند، گفت: اكنون هم شهرداري در زمينه‌هاي مختلف و متناسب با نياز و ضرورت همراهي و حمايت خواهد كرد.
علیرضا پاك‌فطرت گفت: شهرداري قطعا شيراز را بيشتر و بهتر از آنچه امروز بوده، به لحاظ مسائل ترافيكي،‌ حمل و نقلي، زيباسازي و محيطي، آماده پذيرايي و استقبال از ميهمانان اين رويداد خواهد كرد.
شهردار شيراز با بيان اينكه حضور حتي يك تيم ورزشي در يك شهر مي‌تواند به واسطه جذابيت‌هاي آن، زمينه‌ساز رونق بيشتر، شناخت بيشتر و معرفي بهتر باشد، گفت: اينكه يك‌سال را با داشتن عنوان پايتختي جوانان جهان اسلام، ميزبان گردشگران داخلي و خارجي با اهداف فرهنگي و اجتماعي باشيم، بسيار خوب و تاثيرگذار است.

علیرضا پاك‌فطرت همچنين فرصت پايتختي جوانان جهان اسلام را موقعيتي منحصر به‌فرد براي افزايش اتحاد و همدلي و همراهي بين جهان اسلام در مقابل سياست‌هاي تفرقه افكنانه غرب و دشمنان اسلام و مسلمانان دانست و تاكيد كرد كه بايد همه تلاش كنند تا از اين ظرفيت براي وحدت بيشتر بين تمام مسلمانان استفاده مطلوب شود.

224 کلیک ها  شنبه, 18 دی 1395 18:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا