جوانان شیرازی اعتلای نام ایران را رقم خواهند زد

جوانان شیرازی اعتلای نام ایران را رقم خواهند زد
حیدرعلی کامیاب
راستین آنلاین:مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: جوانان شیرازی اعتلای نام ایران را رقم خواهند زد.

حیدری علی کامیاب که پیش از ظهر امروز شنبه 18 دی ماه در بازدید از دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم پایتخت جوانان جهان اسلام در شیراز سخن می گفت،با تقدیراز عملکرد مثبت و تاثیر گذار سازمان های مردم نهاد جوان در برنامه ریزی و اجرای مراسمم افتتاحیه پایتخت جوانان جهان اسلام در سال 2017 گفت:این برنامه بزرگ بین المللی می تواند آزمون بسیار خوبی برای نمایش توانمندی های جوانان شهر شیراز باشد.

وی واگذاری  برنامه ریزی و اجرای این برنامه بزرگ بین المللی به جوانان را نشان از اعتماد دولت تدبیر و امید به نسل جوان و پویای ایران اسلامی دانست و گفت: ایران اسلامی به عنوان کشوری با جمعیت جوان، بهترین و مناسب ترین شرایط و موقعیت را برای رشد و بالندگی در تمامی عرصه های علمی، اقتصادی و بین المللی دارد و این توقع که ایران 1404 به تعبیر مقام معظم رهبری، با تکیه بر عزم، اراده، و توان و دانش علمی جوانان مستعد به کشوری قدرتمند و توسعه یافته در تمامی ابعاد تبدیل شود دور از دسترس نیست.

دبیرکل پروژه پایتختی جوانان جهان اسلام در سال 2017از نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه یاد کرد و گفت: کشوری در مسیر پیشرفت و توسعه موفق می شود که به بهترین شکل از نیرو و پتانسیل جوانان خویش در عرصه های مختلف استفاده کند .

کامیاب بابیان اینکه مرزبندی های قومی،قبیله ای ،نژادی و ... را مرزبندی هایی جاهلانه توصیف کرد و گفت:آموزه های دینی و فرهنگ اصیل ایرانی ما براصل برابری و برادری تاکید دارند افزود:این جای خوشحالی است که در میان سازمان های مردم فعال در این پروژه،تشکل هایی با قومیت های مختلف وجود دارند.

وی در بخش پایانی صحبت هایش به کلنگ زنی کمپ مدیران جوان  با هدف ایجاد مکانی جهت تربیت مدیران جوان براساس مبانی مدیریت ایرانی اسلامی اشاره کرد و گفت:می توان با برنامه ریزی قبلی برای سمن ها جایگاهی ویژه و دائمی در نظرگرفت.

گفتنی است در ابتدای این نشست علی رضایی دبیراجرایی مراسم پایتخت جوانان جهان اسلام  طی سخنانی به ارائه گزارشی درخصوص این برنامه و نقش مهم سازمان های مردم نهاد پرداخت.

  

319 کلیک ها  شنبه, 18 دی 1395 12:14
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا