تمام پتانسیل شهر برای برگزاری با شکوه مراسم افتتاحیه پایتخت جوانان جهان اسلام بسیج می شود

محمدرضا هاجری
محمدرضا هاجری  
تمام پتانسیل شهر برای برگزاری با شکوه مراسم افتتاحیه پایتخت جوانان جهان اسلام بسیج می شود محمدرضا هاجری

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تمام پتانسیل شهر برای برگزاری با شکوه مراسم افتتاحیه پایتخت جوانان جهان اسلام بسیج می شود.

محمد رضا هاجری که صبح امروز دوشنبه 13 دی ماه درنشست مشترک  کمسیون فرهنگی شورای اسلامی و اعضای دبیر خانه پایتخت جوانان جهان اسلام سخن می گفت،این عنوان را یک عنوان بین المللی و فرصتی بی نظیر برای شهر شیراز خواند و افزود:درگام نخست تمرکز ما بر بیسج تمام ظرفیت ها برای برگزاری با شکوه مراسم افتتاحیه است.

وی با اشاره به اهمیت این موضوع برای شهر شیراز افزود:بخشی از اطلاع رسانی به شهروندان درخصوص کسب این عنوان و مراسم افتتاحیه بر عهده شهرداری شیراز است که این اتفاق  با استفاده از فضاهای تبلیغاتی و سیستم حمل و نقل عمومی شهرداری شیراز انجام می پذیرد.

هاجری انجام مراسم نورافشانی روز افتتاحیه وپخش تیزرتبلیغاتی مربوط به عنوان پایتختی جوانان جهان اسلام از تلوزیون های شهری متعلق به شهرداری شیراز را نیز از دیگر وظایف محوله به شهرداری این شهر دانست گفت: اين يك فرصت يكساله و بسيار مناسب براي معرفي شيراز و فارس و داشته‌هايمان محسوب مي‌شود كه بايد از آن استفاده مطلوبي انجام شود.

انتهای پیام /  101
722 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 13 دی 1395 12:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا