رونمایی آثار نویسندگان لارستانی

رونمایی آثار نویسندگان لارستانی
موسوی لاری
  • در چهارمین روز از نمایشگاه بزرگ کتاب فارس حجت الاسلام و المسلمین«سید عبدالواحد موسوی لاری» از دو کتاب در سالن حافظ نمایشگاه کتاب شیراز رونمایی کرد.

راستین آنلاین: آئین رونمایی دو کتاب «فرهنگ عامه مردم منطقه لارستان» و «باورهای عامیانه لارستان» نوشته ساره شهیر با حضور حجت الاسلام و المسلمین«سید عبدالواحد موسوی لاری»، جمعی از مسئولان و مدیران استان، پیشکسوتان، فرهیختگان و فرهنگوران، استاد هودی، استاد تجویدی، استاد چیزفهم، استاد اوجی، استاد رومی و دیگر بزرگان فرهنگ و ادب فارس برگزار شد،

کتاب «باورهای عامیانه در لارستان» نوشته ساره شهپر، در ١٠٠٠ نسخه توسط انتشارات نامه پارسی به مدیریت فاطمه باقری به چاپ رسیده است.

انتشارات نوید شیراز «چراغ هدایت » و «فروغ بدر» را به چاپ رساند

کتاب «چراغ هدایت »نوشته میرزا عنایت الله مهدی زاده از انتشارات نوید شیراز که پژوهشی نو و جامع پیرامون سادات، امامزادگان، روحانیت و شیعه، علما و مبلغین و ولایت فقیه است توسط حجت الاسلام و المسلمین موسوی لاری و با حضور خود نویسنده رونمایی و به دست کتابخوان ها رسید.

کتاب «چراغ هدایت: در ٦٤٠ صفحه و با شمارگان ١٥٠٠ صفحه راهی بازار نشر شده است.

اما دومین کتابی که در غرفه انتشارات نوید شیراز رونمایی شد،«فروغ بدر» مجموعه ای از اشعار مرحوم دارابدر (بدرالشعرا) جمع آوری شده توسط سید جعفر شیخ الاسلامی است.

فروغ بدر در ١٥٠ صفحه با شمارگان ١٠٠٠ نسخه و خوشنویسی جعفر شیخ الاسلامی توسط انتشارات نوید شیراز به چاپ رسیده است.

273 کلیک ها  چهارشنبه, 10 آذر 1395 17:11
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا