اعضاءشورای مرکزی انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیرازمشخص شدند

اعضاءشورای مرکزی انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیرازمشخص شدند
انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز
  • انتخابات شورای مرکزی انجمن وفاق و توسعه دانشجویان دانشگاه شیراز برگزار و نتایج آن به تأیید هیأت نظارت بر تشکل های اسلامی دانشگاه شیراز رسید.

راستین آنلاین : انجمن وفاق و توسعه دانشجويان دانشگاه شيراز، به منظور تداوم فعاليت هاي خود در دومين سال از زمان تأسيس اين انجمن اقدام به برگزاري انتخابات شوراي مركزي کرد.

در پایان این انتخابات و پس از شمارش آرا فهرست اعضای راه یافته به شورای مرکزی این تشکل - به ترتیب حروف الفبا-  به شرح زیر است:

١- سید سبحان تقوی
٢- علیرضا چابکرو
٣- مژگان داشاب
٤- امیرفرهاد دشت پیما (علی البدل)
٥- محمد امین زارعی
٦- محمد حامد سلیمان زاده
٧- احمد سلیمانی بابادی (علی البدل)
٨- خدیجه فضیلت نژاد
٩- پدرام کمالی اردکانی
١٠- معین کمشکی
١١- سید علی نوابی

طبق صورتجلسه نخستین جلسه شورای مرکزی این انجمن پس از تأييد انتخابات و با حضور اعضای منتخب، معین کمشکی به اتّفاق آراء به عنوان دبیر و خدیجه فضیلت نژاد به عنوان نائب دبیر و مسئول کمیته تشکیلات انتخاب شدند.

محمدحامد سلیمان زاده ، محمد امین زارعی ، پدرام کمالی اردکانی و مژگان داشاب به ترتيب به عنوان مسئول كميته اجتماعي-عقيدتي، روابط عمومي، سياسي و فرهنگي انتخاب شدند.

این درحالی است که انجمن وفاق و توسعه به عنوان یکی از انجمن های نوپا در دانشگاه شیراز،سال گذشته در نخستين سال فعاليت خود، كارنامه قابل قبول و اثرگذاري به جاي گذاشت.

برگزاري سخنراني علي مطهري، حسين مرعشي، ابراهيم اصغرزاده، عبدالله رمضان زاده، صادق خرازي، استاد محمد مجتهد شبستري و دعوت از كيانوش عياري و اكران فيلم "خانه پدري" از جمله فعاليت هاي اين انجمن اصلاح طلب در دانشگاه شيراز است.

772 کلیک ها  دوشنبه, 08 آذر 1395 07:52
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا