برگزاری مراسم یادواره شهدای مدافع حرم درگراش

برگزاری مراسم یادواره شهدای مدافع حرم درگراش
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم درگراش
  • مراسم یادواره شهدای مدافع حرم درگراش برگزار شد.

راستین آنلاین: همزمان با هفته بسیج و روزانقلابی گری وکارآفرینی   ، مراسم شکوهمندی تحت یادواره شهدای دفاع حرم و با حضور بخشدارمرکزی ، رئیس واعضاء شورای اسلامی شهر ، روحانیون ، بسیجیان و خیل کثیری از خانواده معظم شاهد ، اساتید ودانشجویان ومردم گراش درسالن دانشکده علوم پزشکی  گراش برگزارشد .

دراین آیین که میهمان ویزه آن ، پدرشهید مدافع حرم محمداستحکامی بود و باهتمام بسیج جا معه پزشکی ، دانشکده علوم پزشکی ومشارکت  نا حیه یسیج شهرستان گراش برگزار شد رئیس دانشکده علوم پزشکی گراش از حضور پرشور قشرهای مختلف مردم خصوصا پدرشهید مدافع حرم دراین مراسم قدردانی کرد .

احمد عبدالهی انتخاب شهادت را حیاتی جاودان دانست  و گفت : شایسته آنست که در هردقیقه و همزبان با ضربان قلب خود که هردقیقه ۷۰ باراست  شکرگذار نعمت ولایت باشیم .

وی با برشمردن اوصاف شهید ، ملهم ازحدیث نبوی (ص) به شفاعت شهید و قدرت شفاعت شهدا ء ملکوتی نیز اشارت نمود وعنوان کرد: شهیدان گرانقدر در قیامت ،  به شفاعت دهها تن از یاران و اقربای صالح خویش قادرند .

درادامه این مراسم پدر شهید محمد استحکامی گفت : محمد توانستن را باورداشت.

وی با بیان اینکه  شهیدما متعلق به همه است باتایید سخن سرهنگ پاسدار محمدمهدی درستکار که مدافعین حرم را مظلوم خوانده بود ، افزود : مدافعان حرمهای مطهر در مظلومیت هستند اما بدانیم که بسیج در کشورهای دیگر ی همچون سوریه نیز شکل  گرفته  ودرسایر ممالک اسلامی درحال تشکیل  خودجوش است .

در ادامه این مراسم  فرمانده ناحیه بسیج سپاه گراش با بیان سخنانی از اتهام زنی به بسیج انتقاد کرد وگفت : حضرت امام (ره) درسال ۴۳ فرمودند : رئیس   جمهورآمریکا بداند که منفورترین افراد درجهان بوده و رهبر معظم انقلاب نیز در مراسم مکرر بردشمنی آمریکا با اصل  نظام اسلامی تاکید فرموده اند .

سرهنگ پاسدارمحمدمهدی درستکار سازش با دشمن را به نقد کشاندو عنوان کرد : امروز آمریکا  نا امن ترین ، بدهکار ترین  وبزه کارترین ممالک دنیاست که پایه پوشالی ابرقدرتی آن درحال اضمحلال است .

وی افزود:چگونه ممکن است سازش با این دشمن ، سرنوشت مارا و وضعیت مارابهبودبخشد؟ مگر شیعیان حضرت علی (ع) با دشمنان آن حضرت سازش می کنند و با القاء کدام ذهنیت ؟

 سرهنگ درستکار ، ادای دین به شهیدان والامقام راداشتن روحیه انقلابی تلقی کرد و افزود : درسالهای دفاع مقدس ، جوانان وشهیدان ما ثابت کردند که باید برخود اتکاء داشته وباورکنیم که مامی توانیم .

وی از آمریکا بعنوان شیطان اعظم نام برد و خاطرنشان کرد : کشوری که خود سارق نفت دیگران است و درسال ، ۴۳ هزارتن از شهروندانش بخاک وخون نا امنی کشیده می شوند چگونه می تواند به بهبودی وضعیت ما کمک کند و سازش با چنین دشمنانی را  با القاء چه ذهنیتی بر جامعه اسلامی ایران به ترسیم خواهند کشید ؟  

229 کلیک ها  پنج شنبه, 04 آذر 1395 22:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا