دومین اکو پارک فارس درگراش ایجاد شد

دومین اکو پارک فارس درگراش ایجاد شد
عبدالرضا هرمزی
  • سخنگوی شورای اسلامی شهرگراش گفت: دومین اکوپارک (دریاچه مصنوعی ) استان فارس در پارک شهرگراش ایجاد شد.

راستین آنلاین عبدالرضاهرمزی با بیان اینکه نخستین  اکوپارک (دریاچه مصنوعی ) استان در شهرصدرای شیراز ایجاد ومورد بهره یرداری قراردارد افزود: دریاچه مصنوعی گراش نیز با الگوبرداری از اکوپارک شهرک صدرای شیراز وباهزینه ۴۰۰ میلیون تومانی شهرداری گراش احداث گردیده است . وی با اشاره به  استقبال کم نظیرشهروندان ونیز مردم شهرهای همجوار از پارک شهر واکوپارک گراش ، زمان افتتاح رسمی این طرح را بعد از اربعین حسینی (ع) اعلام وافزود : باتوجه به وسعت پارک شهر گراش برانیم که در آینده نزدیک ، ایجاد پارک ترافیک نیز به منظور فرهنگ سازی و بهینه نمودن  فرهنگ ترافیک دربین مردم اجرایی کنیم .

هرمزی باتقدیر ازتلاشهای شهردار گراش ، مهمترین اهداف ایجاد پارک ترافیک درگراش را آشناساختن  کودکان ، نوجوانان و جوانان با علائم هشداری ، اخباری و بازدارنده  راهنمایی ورانندگی اعلام کرد و افزود: دراین پارک ، کلیه علائم راهنمایی ورانندگی نصب تا بازدیدکنندگان ازسنین کودکی با این موضوع آشنا شوند .

 وی همچنین به تعریض خیابان امام (ره) بعنوان نخستین خیابان احداثی دراین شهر که درسال ۵۴ احداث گردیده است اشاره و خاطرنشان کرد : با استقرار اکثر اماکن تجاری وبانکها وموسسات مالی دراین مسیر ، در صدد هستیم با کاهش از عرض جداول موجود نسبت به تعریض این خیابان اقدام کنیم .

گفتنی است عملیات تعریض این مسیر و نیز بهسازی پیاده رو های آن از چندماه پیش توسط شهرداری  آغاز و همچنان ادامه دارد .

362 کلیک ها  یکشنبه, 23 آبان 1395 21:34
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا