مدیر کل ورزش و جوانان فارس:

مدیر کل ورزش و جوانان فارس:
حیدرعلی کامیاب
  • مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت:با اشاره به سیاست دولت ودغدغه های مقام معظم رهبری پیرامون مسائل مربوط به جوانان و تشکل های مردم نهاد ضمن تاکید بر لزوم تقویت سمن ها گفت: سمن ها مجری اصلی برنامه های پایتخت جوانان جهان اسلام هستند و دراین خصوص تنها سیاستگذاری برعهده ماست .
سمن ها مجری اصلی برنامه های پایتخت جوانان جهان اسلام هستند

راستین آنلاین حیدر علی کامیاب که امروز شنبه درنخستین نشست شورای سیاستگذاری پایتخت جوانان جهان اسلام دراستان فارس سخن می گفت،ضمن تشریح روند طی شده جهت انتخاب و معرفی شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام گفت: کسب این عنوان فرصتی مغتنم برای معرفی بیشتر شهر شیراز است.

وی ادامه داد:درابتدای سال 94 با رایزنی های انجام گرفته شیراز به عنوان نماینده ایران به جهت معرفی به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام به سازمان کنفرانس اسلامی معرفی شد و در ادامه نمایندگان این سازمان کنفرانس ضمن سفر به فارس،  با استاندار، معاون سیاسی امنیتی ، رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیران کل میراث فرهنگی و فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند و ضمن بازدید از زیرساخت های این شهر درنهایت شیراز در نشست ترکیه رای به پایتخت شدن شیراز برای جوانان جهان اسلام دادند.

 وی با بیان اینکه برای استفاده هرچه بهتر از این فرصت نیاز به همکاری دستگاه های مختلف استان است افزود:پس از گذشت نزدیک به 4 دهه لازم بود شهر شیراز یک عنوان بین المللی داشته باشد که خوشبختانه با تلاش های انجام گرفته توانستیم به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام انتخاب شویم.

کامیاب با تاکید براینکه جوانان 58 کشوراسلامی به شهر شیراز سفر می کنند،  افزود: شهر شیراز به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام نماینده ایران است و به همین دلیل باید همه دستگاه ها کمک کنند تا با همدلی برنامه های منتخب اجرا شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس سپس عنوان کرد: باتوجه به اهمیت کار باید مدیران باید خودشان شخصا درجلسه هاس پایتختی جوانان جهان اسلام حضور داشته باشند چون قرار است تصمیم گیری شود  و  بودجه برای برنامه ها  درنظر گرفت شود.

کامیاب با تاکید براینکه هریک از دستگاه های اجرایی استان باید نماینده ای در دبیرخانه پایتختی جوانان جهان اسلام داشته باشند،  ادامه داد: در طول یکسال بیش از 5 هزار جوان به کشور ایران و شهر شیراز سفر کنند و به همین دلیل باید هماهنگی ها و همکاری ها مناسبی برای اجرا برنامه ها وجود داشته باشد. تا درنهایت خدمات شایسته ای  به جوانان کشورهای اسلامی ارائه داده شود.

375 کلیک ها  شنبه, 22 آبان 1395 15:58
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا