مدیرکل صدا وسیمای فارس:

مدیرکل صدا وسیمای فارس:
سید تقی سهرابی
  • مدیرکل صدا وسیمای فارس گفت: امام حسین فقط متعلق به مسلمانان و شیعه وسنی نیست، امام حسین متعلق به تمام آزادی خواهان جهان است. هر کس در گوشه ای از این دنیا که دم از آزادی وآزادگی، دم از ظلم ستیزی، دم از دفاع از مظلوم بزند عاشق خوبی باشد حتما به امام حسین افتخار می کند.
امام حسین متعلق به تمام آزادی خواهان جهان است

راستین آنلاین سید تقی  سهرابی در مراسم تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی، با اشاره به  تلألو و درخشش  خاص  واژه های مقدس  ایثار،  جهاد  و  شهادت در فرهنگ متعالی ایران اسلامی  گفت:  اگر امروز در سوریه و عراق مدافعان حریم حرم اینطور عشق بازی می کنند،  اگر  شهادت  برای این ملت افتخار است،  اگر ظلم ستیزی در قاموس ما جای دارد،  اگر معنویت،  عشق  و  توجه  به خوبی ها وزیبایی ها در بین این مردم  مقام عالی و والایی دارد همه از برکت بزرگوارانی است که نسل به نسل وسینه به سینه،  مدح بهترین خوبی ها یعنی رسول مکرم  اسلام (ص) و ائمه بزرگوار را داشتند.

وی گفت:  امام حسین  علیه السلام  گل سرسبد باغ ولایت است و ما وشما همه افتخارمان این است که  در مکتب او خدمت کنیم.

مدیرکل صدا وسیمای فارس در بخش دیگری  از صحبت های  خود  خطاب به مداحان اهل بیت  افزود:  اگر  ما امروز از مدافعان حرم دم می زنیم،  اگر امروز  جوانان برای دفاع از حریم  و  حرمت  ولایت  از حرم زینب کبری آن شیر  زن  دشت کربلا جانشان  را در طبق اخلاص می گیرند و اینطور عاشقانه سر از پا نمی شناسند  و راهی دشت کربلا، شام وسوریه می شوند، .این را  ما و  فرزندان این ملت  از شما پیرغلامان و مداحان  اهل بیت  علیهم السلام  یاد گرفته ایم.

وی به حضور موثر پیرغلامان و  مداحان اهل بیت اشاره کرد وگفت:  اگر شما نبودید امروز ما  این جایگاه را در دنیا نداشتیم ،  امروز عزت ما به برکت  خون  امام  حسین  علیه السلام  است.  امروز شرف ما آبروی ما  و نام پرآوازه  ایران  به برکت مقاومت این ملت است،  مقاومتی که از مکتب  امام  حسین  علیه السلام  یاد گرفته و شما عزیزان  نسل به نسل و سینه به سینه  فرهنگ را به فرزندان  این مرز و بوم منتقل کردید،  مدح  گفتید،  به مقاومت دعوت  کردید به ما یاد دادید چگونه ظلم ستیز باشیم چگونه مقاوم باشیم  به ما یاد دادید چگونه عاشقانه  برزمیم  و بجنگیم  و  در صحنه های پیکار  شمشیر بزنیم.

 مدیرکل صدا وسیمای فارس افزود:  امام حسین فقط متعلق  به مسلمانان  و  شیعه وسنی نیست،  امام حسین متعلق به تمام آزادی خواهان جهان است.  هر کس در گوشه ای  از این دنیا که دم از آزادی وآزادگی،  دم از ظلم ستیزی،  دم از دفاع از مظلوم بزند  عاشق خوبی باشد  حتما به امام حسین افتخار می کند.

وی ضمن قدردانی از وجود پیرغلامان وخادمان حسینی  گفت: ما در سرزمینی متولد  شدیم  که نام  امام  حسین(ع)  اشک را از دیدگان ما جاری می کند یاد  امام  حسین  به زندگی ما برکت می بخشد  و این افتخاری است  برای ما چون   شما  چون چراغی روشن هدایتگر مایید و  به ما را ه را نشان می دهید.

مدیرکل صدا و  سیمای فارس  پیرغلامان  را  رسانه های موفق جامعه  دانست وگفت:  اگر جامعه ما توجه ویژه خود را به سمت این بزرگواران و پیام های تولید شده این بزرگواران  ببرد  از توطئه های دشمنان در رسانه های رنگارنگی که امروز ایجاد کرده اند تا مردم ما را از راه نورانی عشق  و  راه امام حسین دور کنند  ترس نداریم.

سهرابی گفت: ما  افتخار داریم در رسانه ملی و در صدا وسیما نوای خوش شما بلبلان خوش  الحان  باغ فاطمی را پخش می کنیم با شما در رثای امام حسین می گریم و افتخار می کنیم  و  برخود می بالیم  از اینکه  خداوند به ما توفیق داده است  در خدمت شما بزرگواران  باشیم.

وی در پایان از  همه  کارکنان صدیق وشریف  در صدا وسیمای مرکز فارس  که پرورش یافته دامان خادمان اباعبدالله الحسین علیه السلام هستند  و  به امام حسین عشق می ورزند همچنین  از  شورای هیات مذهبی استان فارس  قدردانی وتشکر  کرد  وگفت:  این قابلیت و ظرفیت در استان فارس هست که الگو و نمونه عزاداری فاخر را به  گوشه وگوشه ایران اسلامی منتقل  کند و انشاء الله این حرکت آغازشده و این کارخوبی  که  بنا  است  هرسال انجام  شود  باب خیری باشد برای اینکه از سرزمین مقدس سومین حرم اهل بیت  علیهم السلام،  پیام های فاخری تولید و به گوشه گوشه جهان  ،  جهانی که امروز مشتاق تولید پیام های پاک است برسانیم.

401 کلیک ها  چهارشنبه, 19 آبان 1395 00:34
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا