خلبان سانحه هواپیمای میگ ۲۹ پایگاه هوایی همدان به شهادت رسید

خلبان سانحه هواپیمای میگ ۲۹ پایگاه هوایی همدان به شهادت رسید
هواپیمای میگ ۲۹
  • همدان- براساس اعلام منابع آگاه و غیررسمی سرگرد روزبه ناظریان خلبان هواپیمای میگ ۲۹ پایگاه هوایی همدان به شهادت رسید.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگاران با تایید شدت جراحات وارد شده به خلبان جنگنده میگ ۲۹ پایگاه هوایی همدان بر اثر سانحه رخ داده طی امروز سه شنبه، از شهادت سرگرد روزبه ناظریان خبر داد.

وی در عین حال تاکید کرد که خبر شهادت این خلبان باید از سوی مسئولان امر در نیروی هوایی ارتش تایید و اعلام شود.

 سرگرد روزبه ناظریان

 

سرگرد روزبه ناظریان

بنابراین گزارش، پایگاه هوایی شهید نوژه (پایگاه سوم شکاری همدان) یکی از پایگاه‌های شکاری نیروی هوایی ارتش در استان همدان است که امروز سه شنبه شاهد وقوع یک حادثه بود.

مطابق اطلاعات اعلام شده از سوی مسئولان امر در ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز یک فروند هواپیمای میگ ۲۹ در حین ماموریت آموزشی دچار نقص فنی شد که با مهارت بسیار بالای خلبان در باند فرودگاه پایگاه شهید نوژه به زمین نشست.

بر اساس اطلاعات اعلامی از سوی روابط عمومی نیروی هوایی ارتش خسارت وارده به هواپیما جزئی بوده و در آینده نزدیک به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی خواهد پیوست.

در آخرین اطلاعیه روابط عمومی ارتش عنوان شده بود که در این فرود اضطراری یکی از خلبانان مصدوم شده و هم اکنون در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد و خلبان دیگر آسیبی ندیده است.

این اظهارات در حالی مطرح می شود که پیش از این فرماندار کبودرآهنگ با اعلام جزئیاتی از حادثه رخ داده برای جنگنده میگ ۲۹ از اعزام خلبان مجروح این حادثه به تهران خبر داده بود.

احسان قنبری در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه این جنگنده آموزشی بود و امروز سه شنبه دچار حادثه شد، گفت: یکی از سرنشینان این جنگنده بلافاصله پس از وقوع سانحه خود را به بیرون پرتاب کرده است.

وی با بیان اینکه سرنشین دوم موفق به پرتاب خود به بیرون نشده است و سانحه برای وی رخ داده است، گفت: خلبان این جنگنده آموزشی به علت جراحات دو ساعتی در اورژانس بیمارستان کبودراهنگ تحت مداوا بود.

وی با اشاره به مداوای اولیه مصدوم این سانحه در بیمارستان کبودراهنگ، عنوان کرد: شدت جراحات وارده به خلبان منجر به انتقال مصدوم از طریق امداد هوایی به تهران شد.

سرهنگ علی گلی پور و سرگرد روزبه ناظریان خلبانان این جنگنده آموزشی بوده اند که سرگرد روزبه ناظریان پس از مصدومیت در جریان سانحه در بیمارستان بستری و به گفته منابع آگاه به دلیل شدت جراحت به شهادت رسید.

678 کلیک ها  دوشنبه, 19 مهر 1395 20:51
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا