مدیر کل تأمین اجتماعی فارس خبر داد؛

مدیر کل تأمین اجتماعی فارس خبر داد؛
عبدالکریم نباتی
  • مدیر کل تأمین اجتماعی فارس از اجرای پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان این سازمان خبر داد و گفت: به دلیل اصلاح سامانه پرداخت، آن دسته از بازنشستگانی که در سال گذشته تغییری در زمان دریافت مستمری خود نداشتند، زمان دریافت مستمری آنها در این مرحله اصلاح می شود.
اصلاح زمان پرداخت مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی

راستین آنلاین - به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی فارس ، عبدالکریم نباتی ضمن تأکید بر عدم تغییر در زمان دریافت مستمری بازنشستگانی که در سال قبل مشمول برنامه نظام پرداخت متمرکز مستمری بودند، گفت: تاریخ پرداخت مستمری آن دسته از بازنشستگان تأمین اجتماعی که از طریق بانکهایی غیر از بانک رفاه کارگران پرداخت می شود و همچنین بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حروف "کاف" تا "ی" آغاز می‌شود؛ طی سه ماه به بیست و هفتم انتقال می یابد.

وی افزود: این برنامه طی ماه های مهر، آبان و آذر اجرایی می شود و دو گروه بازنشستگانی که اعلام شد در این دوره در هر ماه مستمری خود را با حداکثر ٣ روز تغییر در یافت می کنند.

نباتی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همفکری کانون بازنشستگان استان و تمامی بازنشستگانی که در برنامه پرداخت متمرکز مستمری مشارکت دارند ، گفت: این برنامه برای برقراری عدالت در پرداخت مستمری و رفع همپوشانی‌ها اجرایی می شود و با تکمیل آن مستمری تمامی بازنشستگان تأمین اجتماعی از یک حساب و به صورت متمرکز پرداخت می‌شود.

جدول زمانبندی مرحله دوم واریز حقوق مستمری بگیران بانک رفاه

 بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حروف "کاف" تا "ی" آغاز می‌شود
نام حرف تاریخ فعلی پرداخت تاریخ پرداخت در مهر 95 تاریخ پرداخت در آبان 95 تاریخ پرداخت در آذر 95
ک 20 23 26 27
گ - ل 21 24 27 27
م 22و23 25 27 27
ن 24 27 27 27
و- ه- ی 25 27 27 27
  ضمناً پرداخت مستمری  سایر بانکها درمهر ماه ، تاریخ بیست و سوم  ، آبان ماه  تاریخ بیست و ششم و آذر ماه  تاریخ بیست و هفتم انجام خواهد شد. 

      

549 کلیک ها  یکشنبه, 18 مهر 1395 20:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا