نایب رییس بانوان هیئت پزشکی ورزشی فارس عنوان کرد؛

نایب رییس بانوان هیئت پزشکی ورزشی فارس عنوان کرد؛
دکتر زهرا تمدن
  • نایب رییس بانوان هیئت پزشکی ورزشی استان فارس،گفت: تعامل مناسبات بین المللی پزشکی ورزشی ایران با هدف ارتقاء سطح خدمات به ورزشکاران کشورمان توسعه می یابد.
توسعه تعامل ایران با مجامع جهانی پزشکی ورزشی

راستین آنلاین – به گزارش روابط عمومی هیئت پزشکی ورزشی فارس،  دکتر زهرا تمدن که با گروهی از مسئولین ارشد و رییس فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مجمع جهانی پزشکی ورزشی به اسلوونی سفر کرده بود، گفت: توسعه مناسبات بین المللی پزشکی ورزشی بانوان ایران با هدف ارتقاء سطح خدمات به بانوان ورزشکار کشورمان از جمله اهداف شرکت در این مجمع جهانی بود.

تمدن با اشاره به اینکه در این اجلاسیه دیدارهای بسیار خوبی با نمایندگان پزشکی ورزشی بانوان کشورهای مختلف داشتیم، افزود: ابتدا در حاشیه این اجلاس دیداری با نمایندگان پزشکی ورزشی کشور اندونزی داشتیم که ابراز علاقه بسیاری در برقرای ارتباط با حوزه پزشکی ورزشی ایران جهت استفاده بیشتر از دانش زنان فعال در این عرصه کردند.

نایب رییس هیئت پزشکی ورزشی استان فارس در ادامه به دیدار نماینده انگلستان در فدراسیون جهانی پزشکی اشاره کرد و تصریح کرد: او از توانمندی های پزشکی ورزشی بانوان ایران به نیکی یاد کرد و اظهار امیدواری کرد که تعامل ایران با مجامع جهانی پزشکی ورزشی توسعه یابد.

زهرا تمدن همچنین به سخنان نماینده کشور روسیه پس از سخنرانی دکتر حاکمی نایب رییس فدراسیون پزشکی ورزشی ایران اشاره کرد و افزود: نماینده روسیه از ابراز علاقه بانوان مسلمان در کشورش به فعالیت های ورزشی سخن گفت و خواستار ارتباط بیشتر برای تبادل اطلاعات با فدراسیون پزشکی  ورزشی جمهوری اسلامی ایران شد.

وی در ادامه از حضور ارزشمند گروه اعزامی ایران در این اجلاسیه گفت و تصریح کرد: چهار مقاله از جمله، ” ورزش زنان مسلمان آیا حجاب مانع است؟” از سوی خانم دکتر لاله حاکمی ، ” معاینات پیش از حضور در رقابت ورزشی بر اساس پروتکل فدراسیون جهانی پزشکی ورزشی و تجربیات ما در ایران” از سوی دکتر فرهاد مرادی شهپر، ” آلودگی هوا؛ بهتر نیست ورزش نکنیم؟ ”  از سوی دکتر فرزین حلبچی و همچنین  “ورزش باستانی ایران”  از سوی دکتر پویا دانشور ارائه گردید که با استقبال بسیار خوبی از سوی شرکت کنندگان مواجه شد.

236 کلیک ها  جمعه, 16 مهر 1395 12:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا