فرمانده نیروی انتظامی فارس:

فرمانده نیروی انتظامی فارس:
صبحگاه مشترک
  • فرمانده نیروی انتظامی فارس با بیان اینکه: اقدامات ناجا عمدتا آموزشي و ايجابي است و مأموران نيروي انتظامي در مأموريت هاي محوله با مردم نرمش اخلاقي دارند، افزود: در حال حاضر هیچ گره امنیتی در استان فارس وجود ندارد .
هیچ گره امنیتی در استان فارس وجود ندارد

راستین آنلاین -سردار احمد علي گودرزي صبح امروز شنبه 10 مهر در مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا با اشاره به اينكه كاركنان نيروي انتظامي از بطن مردم هستند، گفت: عمق بخشيدن به آموزش ها و افزايش مشاركت همگاني باعث ايجاد امنيت مي شود

گودرزی تاکیدكرد: هفته نيروي انتظامي فرصت مغتنمي است تا سربازان ولايت بتوانند اقدامات و خدمات خود را به صورت مضاعف به نمايش گذارند.

وي با بیان اینکه: اقدامات ناجا عمدتا" آموزشي و ايجابي است و مأموران نيروي انتظامي در مأموريت هاي محوله با مردم نرمش اخلاقي دارند، افزود: در حال حاضر هیچ گره امنیتی در استان فارس وجود ندارد .

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: با حمايت هاي بسيار خوب مسئولان قضائي استان و همچنين تلاش هاي بي دريغ مأموران جان بر كف انتظامي استان، خوشبختانه امنيت مطلوبي در سطح استان برقرار است.

گودرزي در بخش ديگري از سخنان خود به تشريح عملكرد و اقدامات پليس فارس پرداخت و تصریح كرد: طي يك سال گذشته 34 تن انواع مواد مخدر و 156 ميليارد تومان انواع كالاي قاچاق در سطح استان كشف شده است.

وي با اشاره به ثبت بيش از سه هزار تماس تلفني با مركز 110، افزود: اين آمار نشان دهنده اعتماد كامل مردم به خادمان خود در نيروي انتظامي است.

فرمانده انتظامي استان فارس با بيان اينكه جرائم كاركنان انتظامي استان 53 درصد كاهش داشته است، گفت: اجراي طرح مكنا در 135 كلانتري و پاسگاه انتظامي استان، باعث بالا بردن آستانه تحمل كاركنان شده است.

213 کلیک ها  شنبه, 10 مهر 1395 12:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا