استاندار فارس در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان:

استاندار فارس در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان:
استاندار فارس
  • استاندار فارس با بیان اینکه، بين سلامتي جامعه و حاكميت قانون و بين فساد و عدم حاكميت قانون رابطه مستقيمي وجود دارد، گفت: به هر ميزان كه قانون حاكم شود به همان ميزان نيز فساد كم تر و سلامتي سيستم افزون تر مي شود.
بین فساد و عدم حاکمیت قانون رابطه مستقیمی وجود دارد

راستین آنلاین - سید محمد علی افشانی در مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي استان که صبج امروز شنبه 10 مهر با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار شد، گفت: بدون شك بر همگان روشن و واضح است كه امروز امنيت پايه و اساس توسعه در هر كشور و منطقه اي مي باشد.

استاندار فارس با بیان اینکه: بدون امنيت امكان تحقق توسعه محال است، افزود: امروز امنيت اقتصادي ، فرهنگي ، اجتماعي و سياسي و از همه مهم تر امنيت رواني شاخص اصلي براي تحقق توسعه و پيشرفت است.
افشاني گفت: خوشبختانه امروز به بركت خون شهداي عزيز و تلاش رزمندگان و نيروهاي نظامي ، انتظامي، امنيتي و اطلاعاتي وضعيت امنيتي كشورمان در منطقه بلاخيز خاورميانه مثال زدني است.

استاندار فارس با اشاره به یکی از ماموریت ها نیرو.ی انتظامی که مبارزه با قاچاق ارز و کالا است، تاکید کرد:  اين مبارزه، تقويت توليد را به همراه دارد كه نتيجه آن نيز تقويت اقتصاد و اشتغال است .

وي یکی از وظایف پلیس را حمايت از حقوق شهروندي دانست و گفت:
شهروندان ما حقوقي دارند و رعايت حقوق شهروندي تنها با حاكميت قانون و رعايت اخلاق امكان پذير است.
استاندار فارس با تاکید بر اهمیت آموزش در مقاطع مختلف آموزشی، ادامه داد: اگر فرزندان ما در جامعه خوب تربيت شوند كه بدانند حاكميت و رعايت قانون مانع از وقوع جرم و هدررفت سرمايه هاي عظيم خواهد شد به طور قطع در جامعه احساس وظیفه بیشتری می کنند .
وي با بیان اینکه، بين سلامتي جامعه و حاكميت قانون و بين فساد و عدم حاكميت قانون رابطه مستقيمي وجود دارد، گفت: به هر ميزان كه قانون حاكم شود به همان ميزان نيز فساد كم تر و سلامتي سيستم افزون تر مي شود.

افشاني نادیده گرفتن قانون و تبعیت نکردن به آن را موجب رنجش و زحمت مردم در جامعه دانست و گفت: يكي از وظايف اصلي آموزش و پرورش، دانشگاه ها و مراكز آموزشي نيروهاي نظامي و انتظامي آشنا کردن مردم با حقوق خويش و تلاش براي نهادينه كردن قانون به عنوان مبناي رفتار است .


یاد آور می شود، در اين مراسم نیرو های مستقر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند .

266 کلیک ها  شنبه, 10 مهر 1395 12:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا