در هفته ناجا انجام می شود؛

در هفته ناجا انجام می شود؛
سردار گودرزی
  • رئیس پلیس فارس گفت: به مناسبت هفته ناجا و از تاريخ دهم تا هفدهم مهر ماه، وسائل نقليه اي كه فقط به علت تخلفات راهنمايي و رانندگي توقيف شده اند، ترخيص خواهند شد.
ترخیص خودروهایی که تنها به دلیل تخلف راهنمایی و رانندگی توقیف شده اند

سردار "احمد علي گودرزي" در نشست خبري با رسانه های استان فارس گفت: شعار هفته ناجا " همه با هم براي امنيت و آرامش" در نظر گرفته شده است و اين شعار سر لوحه مأموريت هاي پليس در سال جاري قرار مي گيرد.

وي افزود: امنيت پايدار همواره بر اثر تعامل و ارتباط همه جانبه و مشارکت همه مردم و نهادهاي اجتماعي محقق مي شود. فرمانده انتظامي استان فارس با بيان اينكه اگر امنيت نباشد، شادي و آرامش مي رود و زندگي معنا پيدا نمي کند، افزود: هفته ناجا فرصت بسيار خوبي براي ارائه دستاورد هاي پليس و تعميق تعاملات نيروي انتظامي با امت ولايت مداراست.

فرمانده انتظامی فارس از ترخیص خودروهایی که به دلیل تخلف توقیف شده اند در هفته ناجا خبر داد و افزود: مردم شايسته بهترين خدمت مي باشند و پليس در طول سال خدمات متنوعي را به شهروندان ارائه مي کند که در هفته ناجا با برنامه ريزي هاي لازم، اين خدمات مضاعف مي شود.

وي تصريح كرد: ارائه الگوي مناسب از عملكرد پليس در اين هفته مي‌تواند ضمن ايجاد احساس امنيت در سطوح مختلف جامعه، موجب جلب رضايت مردمي و ايجاد امنيت خاطر براي اقشار مختلف مردم شود.

294 کلیک ها  چهارشنبه, 07 مهر 1395 14:48
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا