به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان انجام شد؛

به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان انجام شد؛
تامین اجتماعی
  • معاون اداری مالی اداره کل تامین اجتماعی فارس گفت : به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، مراسم پیاده روی بزرگ بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی شیراز و آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه فارس در باغ جنت شیراز برگزار می شود.
پیاده روی بزرگ خانوادگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

محمد مصلایی اجرای این برنامه را در راستای سیاست های طرح نسیم سلامت برشمرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی در جهت ارتقا سلامت بازنشستگان و مستمری‌بگیران ویژه برنامه های ورزشی طرح نسیم سلامت  را از سال گذشته در دستور کار خود قرار داده داده است که تاکنون دو برنامه پیاده روی با حضور این قشر برگزار شده است.

وی به تشریح طرح نسیم سلامت پرداخت و افزود: این برنامه در شیراز روز سه شنبه ٦ مهرماه مصادف با  ٢٥ ذی‌الحجه ؛ روز خانواده و تکریم بازنشستگان در باغ جنت شیراز آغاز می شود و بازنشستگان  ومستمری بگیران بعد از پیمودن ٢کیلومتر پیاده‌روی آهسته به انجام نرمش سبک صبحگاهی خواهند پرداخت .
مصلایی افزود : این مراسم با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، مدیریت درمان و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی فارس برگزار می شود و بازنشستگان در حضور کادر پزشکی به انجام حرکت‌های ورزشی سبک انجام می دهند.

وی افزود: علاقمندان می توانند جهت شرکت در این برنامه راس ساعت ٦:٣٠  صبح تاریخ فوق از درب اصلی باغ جنت که در بلوار امیرکبیر است حضور بهم رسانند.

معاون اداری مالی اداره کل تامین اجتماعی فارس تاکید کرد: در این برنامه جوایز ارزنده ای نیز همچون ١٠ سفر زیارتی زمینی به مشهد مقدس،  ٥ دستگاه دوچرخه و ١٠ جایزه دیگر به قید قرعه به مستمری بگیران و خانواده ایشان اهدا می شود . 

مصلایی از برگزاری مراسم تجلیل از مستمری بگیران نمونه نیز خبر داد و گفت: در پایان مراسم پیاده روی از ٥ تن از بازنشستگان، همسران بازمانده و از کارافتادگان کلی نمونه استان فارس که بر اساس معیارهای اعلام شده موفقیت خاصی را کسب کرده اند با حضور مسئولین قدردانی می شود .

397 کلیک ها  دوشنبه, 29 شهریور 1395 12:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا