رییس شورای اسلامی شهر شیراز مدعی شد؛

رییس شورای اسلامی شهر شیراز مدعی شد؛
رئیس شورای شهر شیراز
  • رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: اتکای شورا و شهرداری شیراز به بودجه های دولتی کمتر از 2 درصد است و این برای دستگاهی که تمام پروژه های مدیریتی، اجرایی، عمرانی، فرهنگی و خدماتی یک کلانشهر را بر عهده دارد، معنای دقیق اقتصاد مقاومتی است.
اتکای شورا و شهرداری شیراز به بودجه دولتی کمتر از 2 درصد است

غلام مهدی حقدل با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی درون زا بوده و بر توانمندی های داخلی متمرکز است گفت: امروز بودجه کلانشهر شیراز با اتکا به درآمدهای خودیافته محقق می شود و پروژه های بزرگ عمرانی با اعتماد به نیروهای متخصص داخلی و بومی روند توسعه عمرانی شهر را رقم می زنند.

وی افزود در حالیکه دولت با مسایل کلان ملی و بین المللی دست وپنجه نرم می کند و به لحاظ اقتصادی، دشوار ی های دوران تحریم را  تجربه می کنیم امروز بودجه سالانه شهرداری کلانشهر شیراز با رقم 3 هزار میلیاردی سه برابر بودجه دولتی استان فارس در قالب بودجه های ملی، استانی، جاری و سرمایه ای است.

رییس شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد: اتکای شورا و شهرداری شیراز به بودجه های دولتی کمتر از 2 درصد است و این برای دستگاهی که تمام پروژه های مدیریتی، اجرایی، عمرانی، فرهنگی و خدماتی یک کلانشهر را بر عهده دارد، معنای دقیق اقتصاد مقاومتی است.

حقدل شیراز امروز را یک کارگاه بزرگ عمرانی دانست و گفت: در حال حاضر در نقاط مختلف شهر پروژه های کوچک و بزرگی در دست اجراست و مهم ترین موضوع مد نظر ما در این زمینه رعایت عدالت اجتماعی در راستای کاهش فاصله شمال و جنوب شهر به ویژه در پروژه های حمل و نقل و ترافیک و ایجاد راه های دستری، احداث فرهنگسرا و مراکز ورزشی، احداث و توسعه فضای سبز و... می باشد.

358 کلیک ها  دوشنبه, 29 شهریور 1395 12:11
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا