مدیر کل کمیته امداداستان فارس خبر داد؛

مدیر کل کمیته امداداستان فارس خبر داد؛
جشن عاطفه ها
  • مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت: جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار امسال در 2 مرحله انجام شد که در مرحله اول 37 جشنواره در استان برگزار وبیش از 20 میلیارد ریال کمک های مردمی جمع آوری شد.
جمع آوری بیش از20 میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه ها

محمد بذرافشان در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه 25 هزار دانش آموز در استان تحت پوشش کمیته امداد هستند و از این تعداد 13 هزارو 500 نفر دانش آموزان یتیم هستند، افزود: برای تامین مایحتاج تحصیلی این دانش آموزان 50 میلیارد ریال مورد نیاز است که از همه خیران و نیکوکاران برای رفع نیاز این محصلان درخواست کمک و همکاری داریم 
مدیر کل کمیته امداد فارس افزود:در سال گذشته با برگزاری 2 مرحله جشن عاطفه ها 50 میلیارد ریال کمک جمع آوری شد که  با استقبال مردم خیر استان انتظار می رود این میزان کمک افزایش پیدا کند. 
بذرافشان از افزایش کمک ها در مرحله اول امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: سال گذشته در مرحله اول 12 میلیارد ریال و در مرحله دوم 38 میلیارد ریال در مدارس استان جمع آوری و با مشارکت آموزش و پرورش در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد. 
وی با تأکید بر رفع دغدغه امکانات تحصیلی دانش آموزان، انفاق کردن و دستگیری نیازمندان را یکی از اصلی ترین مسئولیت های اجتماعی در جامعه دانست و افزود: این کمک ها در اسرع وقت به دست دانش آموزان نیازمند می رسد تا هیچ دانش آموزی به علت کمبود یا نداشتن امکانات از تحصیل باز نماند. 
مرحله نخست جشن عاطفه ها یکم تا 26 شهریور ماه برگزار و مرحله دوم نیز از 10 مهرماه با مشارکت دانش آموزان، والدین و آموزش و پرورش در مدارس برگزار خواهد شد.

349 کلیک ها  شنبه, 27 شهریور 1395 13:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا