رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس فارس خبر داد؛

رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس فارس خبر داد؛
سردار ابراهیمی
  • رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس از برگزاری بیش از 10 هزار برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح استان فارس خبرداد .
اجرای 10 هزار برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در فارس

سردار خداداد ابراهیمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران فارس گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس امسال با شعار محوری ما آماده ایم برگزار می شود .

وی با اشاره به اینکه این برنامه ها از 31 شهریور در فارس برگزار می شود، افزود: عمده ترین هدف از برگزاری این برناامه ها حفظ و نشر آثار و وترویج فرهنگ ولایت مداری، فرهنگ شهادت و خود باوری ملی است .

ابراهیمی تعداد برنامه هایی که در این هفته برگزار می شود را 10 هزار برنامه عنوان کرد و گفت: رژه نیرو های مسلح در صبح روز 31 شهریور آغازگر این هفته است .

رئیس بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس برگزاری صبحگاه مشترک، نکوداشت فرماندهان دوران دفاع مقدس، راه پیمایی خانوادگی، اعزام 100 نفر استاد دروس دفاع مقدس که از بین فرماندهان آن دوران انتخاب شده اند به مارس و دانشگاه ها را از برنامه های این هفته عنوان کرد .

ابراهیمی همچنین برنامه تجلیل از سربازان، غبار روبی قبور شهدا، اجرای تئاتر خیابانی، نیز از دیگر برنامه های امسال هفته دفاع مقدس برشمرد وگفت: چنانچه شورا و شهردار شیراز تصویب کنند بنا داریم یادمانی از شهید عباس دوران را در میدان الله نصب کنیم .

او در ادامه از تبدیل بوستان ولی عصر شیراز به پارک موزه دفاع مقدس خبر داد و تاکید کرد: البته این کار باید ابتدا در شورای اسلامی شهر شیراز مطرح و تصویب شود.

ابراهیمی در پایان با گلایه از مسئولان فرهنگی استان، گفت: ما متاسفانه یک بزرگتر فرهنگی در استان فارس نداریم و به همین دلی همیشه مزاحم کار یکدیگر هستیم و تلاش می کنیم که کارهای هم را به هوا ببریم و تخریب کنیم .

174 کلیک ها  شنبه, 27 شهریور 1395 13:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا