رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس:

رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس:
جوادجمشیدی
  • رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس گفت: مشکل اشتغال تنها با تسهیل در امر سرمایه گذاری حل خواهد شد.
مشکل اشتغال تنها با تسهیل در امر سرمایه گذاری حل خواهد شد

راستین آنلاین-جوادجمشیدی که دردیداراعضای مجمع مشورتی توسعه استان فارس با مدیرکل امورمالیاتی استان سخن می گفت، یکی از دغدغه های  امروز کشور را مسأله بیکاری و اشتغال جوانان عنوان کرد و گفت:رفع معضل بیکاری با فراهم شدن شرایط حضورسرمایه گذارداخلی و خارجی در استان حل شدنی است.

وی بااشاره به تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مبنی برلزوم تحقق اهداف اقتصادمقاومتی گفت:زمانی می توانیم از آزمون تحقق اقتصاد مقاومتی سربلند بیرون بیاییم که کشوردرمسیر پيشرفتی محسوس قرارگرفته با و از چالش هاي موجوددرحوزه اقتصاد عبور کرده باشد.

جمشیدی تحقق اين امررامستلزم فراهم آمدن شرايطي  دانست كه سرمايه گذاران و فعالان اقتصادي احساس كنند بستر مناسبي براي فعاليت آنها مهيا شده است.

رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس ترغیب فرهنگی را یکی از راهکارهای تشویق سرمایه گذاران برای حضور دراستان فارس دانست و گفت:باید قوانین و شرایط حاکم برجامعه به سمت و سویی رود که سرمایه گذارحضورخود رادر استان فارس همراه با عزت و احترام بیاید.

جمشیدی شرایط کنونی اقتصاد کشور را شرایطی خاص توصیف کرد و افزود:در این شرایط بخش خصوصی و سرمایه گذارخارجی می تواندمحورو مدار توسعه و پیشرفت قرارگیرداما این اتفاق نیازمند حمایت های مختلف خصوصا در حوزه امورمالیاتی است.

وی استان فارس را استانی با ظرفیت های قابل توجه معرفی کرد و گفت:وجود منابع طبیعی فراوان این امکان را بوجودآورده تا با تسهیل شرایط حضورسرمایه گذاردراین استان از خام فروشی موادجلوگیری به عمل آید.

عضو هیات رئیسه مجمع مشورتی توسعه استان عای کشور ، جلوگیری از خام فروشی مواد را یکی از سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و افزود:بایداز شرایط بوجودآمده درپسابرجام برای حضور سرمایه گذاران خارجی دراستان استفاده کرد.

جمشیدی با استقبال از پیشنهادمدیرکل امورمالیاتی استان فارس مبنی بر تمرکز بربخش آموزش درحوزه سرمایه گذاری و امورمالیاتی با هدف تشویق سرمایه گذارن برای حضور دراستان فارس آمادگی کارگروه های تخصصی مجمع مشورتی توسعه استان فارس را برای آغاز یک همکاری مشترک در این حوزه با اداره کل امورمالیاتی استان فارس اعلام کرد.

299 کلیک ها  چهارشنبه, 24 شهریور 1395 10:54
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا