دانشکده مهندسی مواد دانشگاه شیرازدرسیزدهمین دوره‌ مسابقات سراسری عملیات حرارتی دوم شد

دانشکده مهندسی مواد دانشگاه شیرازدرسیزدهمین دوره‌ مسابقات سراسری عملیات حرارتی دوم شد
تیم دانشکده مهندسی مواد دانشگاه شیراز
  • سیزدهمین دوره مسابقات سراسری علمی-دانشجویی عملیات حرارتی به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار و یکی از سه تیم شرکت کننده دانشکده مهندسی مواد دانشگاه شیراز عنوان دوم را از آن خود کرد.

راستین آنلاین-سیزدهمین دوره مسابقات سراسری عملیات حرارتی به میزبانی انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد دانشگاه زنجان طی روزهای شنبه و یکشنبه 20 و 21 شهریورماه در این دانشگاه برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌های علمی دانشجویی، 47 تیم از 19 استان در 2 بخش آهنی و غیر آهنی شرکت داشتند که 24 تیم در گروه آهنی و 23 تیم در گروه غیر آهنی با یکدیگر رقابت کردند.

براساس این گزارش، در این دوره از رقابت‌های عملیات حرارتی، دانشجویان شرکت کننده در بخش آهنی روی فولاد FT52 و در بخش غیر آهنی بر روی آلومینیوم 6061 عملیات حرارتی انجام داده و قطعاتی را تولید کردند.

این رقابت‌ علمی که توسط 8 عضو هیئت علمی از دانشگاه‌های کشور داوری می‌شد، در نهایت با معرفی تیم‌های برتر، به‌کار خود پایان داد.

در این دوره از رقابت‌های عملیات حرارتی دانشجویی، سه تیم از دانشکده مهندسی مواد دانشگاه شیراز شرکت کرده بودند که تیم MSE_Shiraz3 متشکل از راحله جعفری و مهشید پشوتن، دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی مهندسی مواد با گرایش متالورژی صنعتی دانشگاه شیراز، موفق به کسب عنوان دوم در بخش غیرآهنی (آلومینیومی) شد.

عنوان اول رقابت در بخش غیرآهنی به تیم امیرکبیر و عنوان سوم به تیم HT-LUST رسید.

633 کلیک ها  سه شنبه, 23 شهریور 1395 17:17
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا