سکان شورای شهرستان شیراز به دست کمال پاک فطرت سپرده شد

سکان شورای شهرستان شیراز به دست کمال پاک فطرت سپرده شد
سیدکمال پاک فطرت
  • با برگزاری انتخابات شورای شهرستان شیراز،سیدکمال پاک فطرت با کسب آراء لازم به عنوان رئیس این شوراانتخاب شد.

رئیس جدید شورای فرادست شهرستان شیراز در حاشیه برگزاری این انتخابات با بیان اینکه شوراها نمادمردم سالاری دینی وحلقه اتصال دولت با مردم هستندافزود:رسیدن شورای شهرستان شیراز به جایگاه اصلی خود همدلی همه اعضاء را طلب می کند.

پاک فطرت تحقق اهداف شورای اسلامی شهرستان شیراز را مستلزم همکاری تمامی دستگاه ها وادارات این شهرستان دانست وگفت: دغدغه وانتظار‌ اصلي‌ مردم‌ از اعضای شوراها پیگیری مشکلات عمرانی، توسعه ای، فرهنگی، خدمات رسانی و سایر خدمات در حوزه های مختلف است که امیدوارم با همکاری اعضای شورای شهرستان شیراز بتوانیم بخشی از این دغدغه ها را مرتفع سازیم.

نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی شهرتوجه به مسائل فرهنگی را جزو برنامه های اصلی شورای اسلامی شهرستان شیرازعنوان کرد وگفت:علیرغم وجود مشکلات مالی متعدد امیدوارم بتوانیم دراین حوزه گام های موثری را برداریم.

پاک فطرت بابیان اینکه شوراي‌ شهر به‌ عنوان‌ عنصر سياستگزارو تصميم‌گير در حوزه ی مديريت‌ شهری، بايد از خصلت‌ جامعيت‌ وفراگيري‌ برخوردار بوده‌ تا بتواند به وظايف‌ برنامه ریزی ونظارتي‌ خود نسبت‌ به‌ تمام‌ امور شهری ايفا کند افزود:براساس این تعریف تمام توان خود را برای تثبیت جایگاه شورای اسلامی شهرستان شیراز به عنوان یکشورای فرادست دراین شهرستان به کار خواهیم بست.

وی درپایان از زحمات هیات رئیسه دور قبل این شهرستان تقدیر کرد.

گفتنی است در این انتخابات طیبه مردانه به عنوان نائب رئیس ،فرزادسلطانی به عنوان خزانه دار،فولادی به عنوان نماینده شورای شهرستان درشورای استان و درازینسب نیز به عنوان منشی شورای شهرستان شیراز انتخاب شدند.

1325 کلیک ها  شنبه, 20 شهریور 1395 19:46
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا