رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس:

رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس:
جوادجمشیدی
  • رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس یک دست بودن تیم اقتصادی دولت درفارس و حمایت های استانداررا عاملی برای رشد نرخ سرمایه گذاری در استان فارس برشمرد و گفت: درگذشته اراده ای برای جذب سرمایه گذاردرفارس وجودنداشت.
درگذشته اراده ای برای جذب سرمایه گذاردرفارس وجودنداشت

جواد جمشیدی که در نشست مشترک اعضای مجمع مشورتی توسعه استان فارس با نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس سخن می گفت:پتانسیل خیرین و سرمایه گذاران بومی استان فارس را یک ظرفین منحصر به فرد عنوان کرد و افزود:بخش عمده ای از سرمایه داران کشورهای حاشیه ای خلیج فارس را اهالی فارس تشکیل می دهند که با یک برنامه ریزی دقیق و تصویب مشوق های قانونی می توان مسیر سرمایه گذاری آنها را دراستان هموارساخت.

وی با اشاره به جلسات مشترک مجمع مشورتی توسعه استان فارس با برخی از این سرمایه گذاران ،به علاقمندی این افراد به سرمایه گذاری در استان اشاره کرد و گفت،آنچه تا کنون مانع از حضور اثرگذارسرمایه گذاردرفارس شده است،قوانین دست و پا گیر و بروکراسی اداری است.

عضوهیات رئیسه مجمع مشورتی توسعه استان های کشوربا پراهمیت خواند جذب سرمایه گذاری خارجی در استان فارس، سه عامل اقتصادی،عوامل حمایتی و تشویقی و عوامل ساختاری و نهادی را از جمله عوامل ازجمله عوامل مهم و تاثیرگذاردراین نوع سرمایه گذاری عنوان کرد و افزود:با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور در شرایط پسابرجام توجه به استفاده از منابع مالی خارجی بویژه ارتباط با موسسات مالی بین‌المللی به عنوان مکمل نظام مالی کشور در کنار دانش فنی ضروری به نظر می‌رسد.

جمشیدی آمادگی مجمع مشورتی توسعه استان فارس را جهت ارائه طرح ،پیشنهادات وتجارب کارشناسان خود درحوزه اقتصادی به سازمان امور اقتصادی و دارایی فارس اعلام کرد.354 کلیک ها  شنبه, 20 شهریور 1395 03:34
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا