سرپرست هیئت پزشکی ورزشی فارس عنوان کرد؛

سرپرست هیئت پزشکی ورزشی فارس عنوان کرد؛
دکتر حیدر صفر پور
  • سرپرست هیئت پزشکی ورزشی استان فارس گفت: نظارت بر روند فعالیت باشگاه‌های ورزشی یکی از مهمترین برنامه‌های هیئت پزشکی ورزشی فارس است .
مهمترین اولویت هیئت پزشکی ورزشی نظارت بر باشگاه ها است

 حیدر صفرپور پنجشنبه 18 شهریور در سمینار سالانه این هیئت با بیان اینکه وضعیت امروز هیئت حاصل زحمات 15 ساله کسانی است که در این حوزه کار کردند، افزود: ما نیز ضمن قدر دانی از آن ها این راه را تا رسیدن به وضعیت مطلوب تر ادامه می دهیم .

سرپرست هیئت پزشکی ورزشی فارس با تاکید بر اینکه خدمات پزشکی و درمانی تنها یکی از خدمات ارائه شده این هیئت هست، گفت: هیئت از آغاز فعالیت تا رسیدن به بالاترین سطح در کنار ورزشکار است .

 صفر پور در کنار هم قرار گرفتن واژه پزشکی و ورزشی، هیئت پزشکی و ورزشی را ایجاد کرده که در نهایت حاصل تجمیع این دو باهم  دستیابی به سلامت روح و جسم را در پی خواهد داشت .

صفرپور با تاکید براینکه ارتقاء سلامت و جایگاه سلامت در ورزش و فعالیت‌های ورزشی، یکی از مهمترین اهداف هیئت‌های پزشکی ورزشی است، گفت: با توجه به جایگاه استان فارس و شیراز به‌عنوان قطب پزشکی و اینکه طی سال‌های گذشته تاکنون ورزشکاران و قهرمانان بزرگی را به کشور و جهان معرفی‌کرده است، باید در دست‌یابی به این جایگاه تلاش بیشتر و مستمری داشته باشیم.

سرپرست هیئت پزشکی ورزشی استان فارس همچنین با اشاره به رونمایی از نماد سفیران سلامت ورزشی، گفت: برآیند دو عنوان پزشکی و ورزشی، سلامت است و سفیران سلامت ورزشی، ورزشکاران و قهرمانانی هستند که هم سلامت جسمی و هم سلامت اخلاقی را طی دوره‌ فعالیت ورزشی خود مد نظر قرار داده‌اند.

صفرپور با بیان اینکه امروز فارس جزو استان‌هایی است که شیوع بالای مصرف مکمل‌های ورزشی را دارد، گفت: امیدواریم در مسیر ارتقاء آگاهی‌های ورزشکاران و دست‌اندرکاران ورزش، باشگاه‌داران و مسئولان هیئت‌های ورزشی، به جایگاهی که شایسته استان فارس است برسیم.

او با بیان اینکه نظارت بر روند فعالیت باشگاه‌های ورزشی یکی از مهمترین برنامه‌های هیئت پزشکی ورزشی فارس است،‌ گفت: هر جا صحبت از نظارت می‌شود برخورد به ذهن متبادر خواهد شد اما هیئت پزشکی ورزشی فارس صرفا همکاری و همدلی را با باشگاه‌ها و باشگاه‌داران و ورزشکاران در راه ارتقاء سلامت روحی و جسمی مد نظر دارد.

صفرپور با تصریح اینکه کمیته‌های مختلف هیئت پزشکی ورزشی، در ابعاد درمانی، توانبخشی، بیمه و ... فعال است، گفت: بیمه ورزشکاران تنها وظیفه و خدمتی نیست که این هیئت ارائه می‌دهد بلکه خدمات گسترده‌ای را در ابعاد مختلف می‌توانیم به ورزشکاران و فعالان حوزه ورزش ارائه دهیم.

229 کلیک ها  پنج شنبه, 18 شهریور 1395 18:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا