مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدصدرا:

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدصدرا:
مهدی خانی
  • مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: حل مشکلات شهر صدرا تنها با مشارکت مردم و ساکنین حل می شود و ما از این پس هر ماه در نشستی مشترک با ساکنین به بررسی و رفع مشکلات مردم خواهیم پرداخت.
مشکلات مسکن مهر را با حضور ساکنین بررسی و حل می کنیم

مهدی خانی در نشست هم اندیشی نمایندگان ساکنین شهر جدید صدرا با مدیران شرکت عمران صدرا، با ابراز رضایت از شکل گیری چنین همایش کم نظیر در کشور و ضمن تقدیر از نماینده شرکت عمران و کلیه اعضای هیأت مدیره مجموعه های مسکن مهر گفت:

قدم اول مشارکت جمعی و مردم سالاری در شهر جدید صدرا در بهترین شرایط برداشته شده است و قدم دوم را از اعضای هیأت مدیره مجموعه های مسکن مهر بررسی رفع مشکلات در یک فضای مشترک و خردمندانه باید بردارند.

خانی تأکید کرد که باید همراه با هم به ارتقاء صدرا و سعادتمندی مردم فکر کنیم، آنچه در گذشته رخ داده یک خاطره و یک مشکل بوده که باید دسته بندی و رفع شود.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا خطاب به نمایندگان ساکنین مسکن مهر گفت: شما اولین گروه و پارلمان  واقعی شهر صدرا هستید که بایستی با تشکیل یک مجموعه، شورا ویا انجمن مشترک کلیه طرح ها و برنامه های مورد نیاز مجموعه های مسکن مهر را به صورت یکپارچه سامان دهید و معضلات را با همکاری یکدیگر رفع کنیم.

خانی در ادامه تاکید کرد: ما باید به هم فرصت بدهیم و با یکدیگر تعامل، گفت و گو و اتفاق نظر داشته باشیم .

وی افزود : تمام شهروندان این شهر عزیز هستند و امروز باید یاد بگیریم که با همدیگر کار کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران با بیان اینکه، این نشست ها باید به صورت ماهانه و ارائه گزارش اقدامات انجام شده ادامه یابد، افزود: ما متعهد به حل مشکلات مسکن مهر هستیم و از این پس بصورت خصوصی در جمع ساکنین مجموعه های  مسکن مهر، مشکلات آنها راهمراه  با اعضای هیأت مدیره و کارشناسان بررسی خواهیم کرد.

یادآور می شود مدیرعامل شرکت عمران صدرا  در سخنان خود به تفصیل به تشریح مسائل فاضلاب، آرامستان، تغییر کلاس خطوط نفت و گاز، مسیرهای دسترسی به صدرا، اشتغال  جوانان، روشنائی معابر، آسفالت و فضای سبز پرداخت و در خاتمه تأکید کرد: ما  از اهدافمان در ساخت مدرسه و مسجد دور نشده ایم و مراحل اجرائی آنها در حال انجام و دستور کار قرار دارد.

خانی گفت: ساخت مدرسه و مسجد برای ما افتخار است و برای احداث زمین ورزشی استاندارد،  پارک کودک  و فضای سبز هم تلاش خود را انجام خواهیم داد.

 در ادامه، نصیری مسئول ستاد تسهیل گری مجموعه های مسکن مهر در شرکت عمران صدرا، ضمن برشمردن چگونگی شکل گیری و انتخاب اعضای هیأت مدیره در هر مجموعه مسکن مهر از همراهی  و تلاش  این گروه تقدیر و بر اهمیت وجود این تشکل ها تأکید کرد.

 حاجی پور عضو هیأت مدیره شرکت عمران صدرا نیز در این نشست مزیت ها و معایب مسکن مهر را در سطح کشور برشمرد و گفت: مسکن فقط یک چهاردیواری نیست و با محیط معنی پیدا می کند که متأسفانه در طرح مسکن مهر به دلیل تصمیمات عجولانه و عدم کارشناسی موضوع، مسکن  و محیط مسکونی از هم گسسته شد و فقط به ساختمان تقلیل یافت.

وی افزود: ساکن شدن مردم در یک مجتمع مسکونی بدون آموزش فرهنگ شهروندی و الگوهای سبک زندگی آپارتمان نشینی آسیب های اجتماعی و فرهنگی را در پی دارد.

حاجی پور تأکید کرد که پذیرش زیست جمعی بایستی در  شهر صدرا اتفاق بیفتد و اخلاق مداری و تابعیت از قوانین آپارتمان نشینی مورد نظر قرارگیرد.

عضو هیأت مدیره  شرکت عمران  اظهار امیدواری کرد که صدرا اولین شهری باشد که آسیب های اجتماعی را به حداقل رسانده و به عنوان پایلوت، تجربه خود در حل مشکلات فرهنگی و  اجتماعی را در سایر نقاط کشور تعمیم دهد.

در ادامه این نشست نمایندگان مجموعه های مسکن مهر واقع در شهر جدید صدرا به تفصیل طی سخنانی که بیش از چهار ساعت به طول انجامید به تشریح مشکلات، نیازها و بیان درخواست های خود پرداختند که عموماٌ شامل وضعیت نهایی ساختمان،  انشعابات آب و فاضلاب، وضعیت کنتورهای گاز، کمبود وسائل آتش نشانی و فضای سبز، خط اتوبوسرانی، راههای دسترسی، کمبود  فضای آموزشی و فرهنگی و ورزشی و امنیت در مجموعه های مسکن مهر بود.

324 کلیک ها  یکشنبه, 14 شهریور 1395 20:57
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا