معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس:

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس:
هادی پژوهش جهرمی
  • معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس با استقبال از مطرح شدن شیراز به عنوان یکی از نامزدهای کسب عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام گفت: با تمام توان از پایتخت جوانان جهان اسلام شدن شیراز حمایت می کنیم.
با تمام توان از پایتخت جوانان جهان اسلام شدن «شیراز» حمایت می کنیم

هادی پژوهش جهرمی که در نشست مشترک با مسئولان مجمع جوانان سازمان کنفرانس اسلامی سخن می گفت با اشاره به ظرفیت های این شهر در حوزه های مختلف گفت: اعتقاد ما بر این است که شیراز به دلیل داشتن دو ویژگی منحصر به فرد بهترین شهر برای کسب این عنوان خواهد بود.

وی با اشاره به ظرفیت های تاریخی استان فارس و شهر شیراز گفت:یکی از این خصوصیت ها این است که از 2500 سال پیش تا کنون مردم ساکن این منطقه مردمی با فرهنگ،صلح طلب و مبتکر تمدن توسعه یافته بوده اند.

پژوهش افزود:پس اسلام نیز شیراز و فارس به واسطه علاقمندی مردم به فرهنگ و ادب و هنر به خاستگاه علم و فرهنگ جهان اسلام تبدیل شد.

وی با نام بردن از حافظ،سعدی،ملاصدرا،ابن سیبویه،قاضی بیضاوی،ابن مقفع و... به عنوان افراد نامداردر تاریخ و در حوزه های مختلف گفت:این افراد بزرگ و خدماتی که به جهان علم و ادب ارائه کرده اند تنها بخشی از تاریخ پر افتخار این منطقه از ایران است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس با بیان اینکه در هر برهه از زمان شیراز افراد بزرگی را به جهان علم و ادب معرفی کرده است افزود:موقعیت خاص جغرافیایی شیراز که پلی بین شرق و غرب ،جنوب و شمال کشورهای مسلمان نشین جهان محسوب می شودیکی دیگر از مزایای این شهر برای کسب عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام است.

پژوهش جهرمی درادامه به خصوصیات مردم شهر شیراز به عنوان یکی از میهمان نوازترین مردمان جهان اشاره کرد و گفت:خونگرمی مردم شهر شیراز و طبع لطیف آنها در جهان زبانزد خاص و عام است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس امنیت پایدار را یکی دیگر از فاکتورهای مثبت شیراز برشمرد و گفت:ایران به صورت عام و شیراز به صورت خاص یکی از کشورها و شهرهای پر امنیت منطقه محسوب می شوند که این امنیت تانسته است زمینه حضورگردشگران بسیاری را ازسراسرجهان در شیرازفراهم سازد.

پژوهش جهرمی با اعلام آمادگی صدردصدی تمامی زیر ساخت های شهر شیراز برای قبول عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام گفت:یکی از دلایلی که باعث می شود بدون هیچ دغدغه این آمادگی را اعلام کنیم ، حضور مدیری توانمند در راس اداره کل ورزش  جوانان استان فارس است.

وی با «امتحان پس داده» خطاب کردن حیدر علی کامیاب افزود:مدیرکل ورزش و جوانان فارس،مجموعه معاونین و همکاران او خصوصا معاون فرهنگی و امور جوانان این اداره کل با عملکرد خود در برنامه های بزرگ ملی و بین المللی در یک سال گذشته،خیال ما را از پذیرش و میزبانی رخداد های بزرگ توسط شیراز و دیگر شهرهای استان راحت کرده اند.

پژوهش با ابراز امیدواری مبنی برانجام  قضاوتی عادلانه برای انتخاب پایتخت جوانان جهان اسلام ،به مسئولان مجمع جوانان سازمان کنفرانس اسلامی اطمینان خاطرداد که تمام دستگاه ها و سازمان های دولتی در انجام این ماموریت یزرگ همراه و در کنار حیدر علی کامیاب و تیم اجرایی او خواهند بود.

477 کلیک ها  چهارشنبه, 10 شهریور 1395 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا