استاندار فارس:

استاندار فارس:
سیدمحمدعلی افشانی عکس:امین قائضی-فارس
  • استاندار فارس بابیان اینکه ورزش هم به لحاظ فردي و هم جمعي داراي اهميت فوق العاده ای است، افزود: اساسا انسان سالم مي‌تواند پايه توسعه‌ يافتگي و پيشرفت كشورها را رقم بزنند و همه كساني كه در اين حوزه كار مي‌كنند مي‌توانند در بخش‌هاي مختلف حتي اقتصادي، موجبات شكوفايي را فراهم كنند.
انسان سالم پایه توسعه و پیشرفت کشور است

سید محمد علی افشانی که در ششمین روز از هفته دولت در آیین افتتاح خانه کشتی فارس سخن می گفت افزود:وقتی ورزش در جامعه و در بین تمام اقشار رواج پیدا کند و مردم به ورزش روی بیاورند، بخشی از مشکلات آنها به واسطه همین ورزش حل خواهد شد.

وی ادامه داد: در ورزش حرفه ای هم وقتی فرزندانمان به خوبی آموزش ببینند، علاوه بر اینکه سلامت جسمی و روحی آنها تضمین می شود، در صحنه های ملی و بین المللی نیز می توانند افتخار آفرین شوند.

افشانی گفت: به جرات می توان گفت که بخش قابل توجهی از سلامت جامعه در گرو ورزش است.

وی اظهار کرد: در دنیای امروز شاهد هستیم که هرچه جوامع به سمت ماشینی شدن پیش می روند به همان اندازه بر میزان بیماری ها و خصوصا بیماری های افسردگی نیز افزوده می شود که رهایی از چنین وضعیتی تنها با ورزش امکانپذیر است.

رئیس شورای عالی ورزش استان ، با اشاره به بهره برداری از خانه کشتی در شیراز هم گفت: امیدواریم این مجموعه منشاء قهرمانی ها و موفقیت های بسیاری باشد و ورزشکاران جوان ما از این سالن به موفقیت های ملی و بین المللی دست یابند و پرچم کشورمان را به اهتزار درآورند.

استاندار فارس، مدیر کل ورزش و جوانان فارس را مدیر موفق این استان  معرفی کرد و ضمن قدرانی از تلاش های حیدر علی کامیاب، برگزاری تحسین برانگیز مسابقات جام جهانی کشتی ، دو ماراتن ، پیگیری تکمیل پروژه های ورزشی و همچنین تقویت حوزه نرم افزاری و رشته های ورزشی را از جمله اقدامات قابل تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس برشمرد.

افشانی، همچنین  از قول مساعد معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر راه اندازی ورزشگاه میانرود شیراز تا دهه فجر امسال نیز تقدیر کرد.

243 کلیک ها  یکشنبه, 07 شهریور 1395 16:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا