جانشين فرماندهي انتظامي فارس خبر داد؛

جانشين فرماندهي انتظامي فارس خبر داد؛
قاتل تبر بدست
قاتل تبر به دست شیرازی دستگیر شد

سرهنگ " علي ذوالقدري" در جمع خبرنگاران گفت: در پي وقوع نزاع منجر به قتل مرحوم "ع- ع" 31 ساله به وسيله تبر در بلوار امير كبير شهر شيراز، موضوع به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت.

وي ادامه داد: تحقيقات همه جانبه و گسترده با بررسي صحنه جرم و جمع آوري آثار موجود در صحنه، تحقيقات محلي و بررسي فيلمهاي دوربين هاي مداربسته آغاز شد.

جانشين فرماندهي انتظامي استان فارس تصريح كرد: با تعامل و همكاري سازمان اطلاعات سپاه فجر استان و پيگيري هاي صورت گرفته ابتدا برخي از مرتبطين متهمان شناسايي و مورد بازجويي قرار گرفتند.

سرهنگ ذوالقدري افزود: با تحقيقات مشترك انجام شده مخفيگاه عاملان نزاع و قتل در شهرهاي يزد و خرم آباد شناسايي و پس از اعزام مأموران به محل هاي مورد نظر و در يك عمليات هماهنگ و منسجم دو نفر متهم دستگير شدند.

وي گفت: متهمان در تحقيقات اوليه به جرم ارتكابي اقرار و انگيزه قتل را نزاع و درگيري خياباني اعلام كردند.

جانشين فرماندهي انتظامي استان فارس در پايان ناتواني در كنترل خشم، ناآگاهي نسبت به عواقب اين کار و نداشتن مهارت در حل مسائل را علت وقوع نزاع خياباني دانست و خاطر نشان كرد : شهروندان با بالا بردن آستانه تحمل خود از هر گونه نزاع و درگيري پرهيز كنند و در صورت وقوع اينگونه موارد با مراجعه به پليس و يا تماس با تلفن 110 نسبت به حل مشكل اقدام كنند.

2016 کلیک ها  دوشنبه, 01 شهریور 1395 18:05
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا