مدیرکل راه و شهرسازی فارس:

مدیرکل راه و شهرسازی فارس:
همایش راه و شهرسازی
  • مدیرکل راه و شهرسازی فارس در همایش نحوه تنظیم و عقد قرادادهای داخلی و پیمانکاران، گفت: پیمانکاران بازوان اجرایی دولت هستند و نباید آسیب ببینند و متضرر شوند.
پیمانکاران بازوان اجرایی دولت هستند و نباید متضرر شوند

خداداد مقبلی  گفت: ایمنی مبحث مهم در زندگی هر فرد جامعه بشمار می رود به صورتی که با حادث شدن یک اتفاق، مال و جان انسان ها همواره درخطر قرار می گیرد.

وی افزود: به همین جهت دولت اعتبارات زیادی را سالانه در حوزه های متفاوت هزینه می کند که راه و شهرسازی بعنوان متولی در دو بخش راه و مسکن وظیفه سنگینی دارد.

مقبلی با اشاره به این که پیمانکاران بازوان اجرایی دولت هستند و نباید آسیب ببینند تاکید کرد: در حوزه فنی و اجرایی در گذشته با مشکلات زیادی مواجه بودیم که انتظار می رود با پرداخت به موقع مطالبات به پیمانکاران و مدیریت زمان بتوانیم پروژه ها را در زمان تعیین شده و با سود محاسبه شده توسط پیمانکار به اتمام برسانیم که در این مشارکت نه دولت متضرر شود نه پیمانکار.

در ادامه دست نیان مدیرکل نوسازی مدارس فارس نیز با بیان این که ساخت و ساز پروژه های عمرانی کشور در زندگی روزمره مردم بسیار موثر است، گفت: در سطح کشور سالانه بیش از 50 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی داریم که بیش از 15 درصد آن متعلق به استان فارس است و درصورتی که خروجی این دوره های آموزشی 1 درصد افزایشدر راندمان کاری داشته باشد بهره برداری از این دوره ها حدود 3500 میلیارد تومان است.

وی یادآور شد: بنابراین لازم است که این دوره های آموزشی با طرح مشکلات و ارائه راهکار و راه حل هایی همراه باشد همچنین نکات دارای کارآیی مطرح شود و در اجرای پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد.

202 کلیک ها  یکشنبه, 31 مرداد 1395 14:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا