نماینده مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی:
فرج اله رجبی
  • نماینده مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای برگزاری نشست های فرهنگی و مذهبی توسط اصلاح طلبان گفت:این طیف فکری به تنظیم و تدوین یک تقویم فرهنگی نیازمند هستند.
تفاوت اصلاح طلبان و اصولگرایان دراین است که ما مردم را برای مشارکت و آنها مردم را برای شرکت در مسائل سیاسی اجتماعی می خواهند

فرج اله رجبی که شامگاه پنجشنبه 28 مرداددر آیین گشایش دفترمشترک نمایندگان مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی سخن می گفت:برای ما خدمت به مردم یک باید است.

وی با تاکید برلزوم تهیه وتدوین این تقویم فرهنگی افزود:برنامه ریزی و انعکاس عمومی نسشت های مذهبی این طیف از سیاسیون باعث می شود تا رقبا به اشتباه خود در خصوص نوع نگاه شان به اعتقادات مذهبی اصلاح طلبان پی ببرند.

رجبی تفاوت اصلاح طلبان با رقیب سیاسی شان رادر نگاه به مردم و جامعه را درنوع نگاهشان به مردم دانست و افزود:ما به مشارکت مردم درمسایل سیاسی و اجتماعی اعتقادداریم و آنها به شرکت مردم در این نوع فعالیت ها معتقدند.

وی با متفاوت دانستن این دونوع دیدگاه افزود:مشارکت یعنی اعتقاد به نقش آفرینی درتصمیم گیری های مرتبط با مسایل مختلف اجتماع توسط مردم ، اما تفکر قائل به شرکت کردن صرف  مردم دربرنامه های سیاسی ،اجتماعی ، فرهنگی و... این حق را برای مردم قائل نیست.

رجبی بااشاره به نتایج انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی افزود:نخبگان جامعه به خوبی می دانند که تغییر وضعیت در یک جامعه  ذیک شبه رخ نمی دهد بلکه این تغییر وضعیت برای به دست آوردن نتایج دلخواه می بایست به مرور زمان رخ دهد.

رجبی افزود: تغییر وضعیت یعنی اینکه همان علی مطهری که در این شهربا سنگ و آجر از او پذیرایی شد اینک به عنوان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نفر دوم دوم قوه مقننه در هیات رئیسه این قوه باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با نگران کننده خواندن وضعیت کشور در بسیاری از حوزه های خصوصا حوزه اقتصاد در زمان تحویل دولت به روحانی گفت:وجود 540 هزارمیلیارد تومان بدهی یعنی تحویل گرفتن یک سرزمین سوخته توسط دولت یازدهم.

رجبی تصمیم مردم برای ایجاد تغییر که با تغییر ترکیب درمجلس همراه بودرا مسیری امیدوارکننده برای برون رفت از شرایط کنونی دانست و افزود:امیدواریم آثار حضور اصلاح طلبان در کمیسیون و کارگروه های حساس و مهم مجلس با اجرایی شدن تصمیمات درست هرچه سریع تر درجامعه نمایان گردد.

 

485 کلیک ها  جمعه, 29 مرداد 1395 06:55
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا